www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlwww.deepr.nlwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (3 jaar en 109 dagen geleden)
Bedrijf:

Ontdek #Geartalk: een YouTube-serie van Sony Benelux waarin content creators in gesprek gaan over gear

Sony Benelux lanceerde onlangs #Geartalk, een gloednieuwe YouTube-serie voor en door contentmakers. #Geartalk is een sub-serie van #SonyInFocus: waar #SonyInFocus allerlei verschillende content creators volgt en zo verschillende typen fotografie en videografie exploreert, zal #Geartalk meer focus leggen op de gear en instellingen die deze content creators het liefste gebruiken en de gedachtegang achter deze keuze.

In de videoserie #SonyInFocus worden diverse soorten fotografie uitgelicht. Deze afleveringen kunnen gaan over landschapsfotografie tot reclame videografie en macrofotografie. De videoserie #Geartalk speelt in op de afleveringen van #SonyInFocus en bespreekt onder andere waarom de content creators die hierin centraal staan gebruik maken van bepaalde lenzen, camera body's, instellingen, locaties etc. Voor de serie #Geartalk werkt Sony Benelux samen met Matthijs de Deugd. Matthijs gaat in de #Geartalk afleveringen in gesprek met verschillende content creators met als doel fotografie en videografie liefhebbers van alle leeftijden en expertises te inspireren en te onderwijzen in de mogelijkheden van Sony gear.

“Door tijdens #Geartalk in te gaan op specifieke instellingen en uitdagingen van gear, openen wij een gezonde discussie tussen content creators om ze zo buiten hun comfortzone te laten treden en de videografie en fotografie community wat bij te brengen. Niet alleen zijn dit leuke video's voor de consument die op zoek is naar gear die het meeste voldoet aan hun wensen, maar deze video's zijn ook leuk om te kijken voor professionals uit de industrie.”, aldus Kiki van Bergen, Customer Marketing & PR Specialist bij Sony Benelux.

De eerste aflevering van #Geartalk staat ondertussen live op het YouTube kanaal van Sony Benelux. In Sjoerd Wess zijn #SonyInFocus aflevering maakt hij een korte documentaire van openwaterzwemmer gert-jan die poogt het kanaal over te steken. De allereerste #Geartalk aflevering is gebaseerd op de gear die Sjoerd heeft gebruikt om deze documentaire te schieten, namelijk de FX30, de 16-35mm F2.8 GM, de 24-70mm F2.8 GM en de 70-200mm F2.8 GM OSS. In deze eerste aflevering van #Geartalk praat host Matthijs de Deugd met Sjoerd Wess over zijn ervaring met Sony gear, de instellingen die hij het meeste gebruikt, zijn onderwaterbehuizing, de gedachtegang achter zijn dagelijkse gearkeuze, zijn huidige gear verzameling en nog veel meer. Voor Sjoerd was het bijvoorbeeld interessant om gebruik te maken van zowel snelheid als slow motion om zijn korte documentaire te schieten. ­Wil je meer weten over de eerste aflevering van #Geartalk, kijk dan de video hieronder of hier. Als je meer te weten wil komen over de #SonyInFocus shoot zelf, klik dan hier en vergeet vooral niet te abonneren op ons kanaal.

Verstreken tijd: 3 jaar en 109 dagen
Sony Nederland contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo DPDK
Logo Stichting Z-CERT
Logo Emixa
Logo VirtualPBX.nl
Logo Feesd
Logo Sooda internetbureau
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Msafe
Logo Victoria ID
Logo Veeam Software
Logo Palo Alto Networks
Logo Proofpoint
Logo Descartes
Logo KnowBe4
Logo Razer Europe
Logo Conclusion
Logo reichelt elektronik
Logo Proofpoint
Logo PA Consulting
Logo Dutch IT Channel
Logo HCC
Logo Wuunder
Logo Arval
Logo Web Wings
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103368 persberichten
7011 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17240 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euINFLUX PRwww.deepr.nl