www.lubbersdejong.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euINFLUX PRINFLUX PR

x.com/ictberichten
Deel dit nu via
Datum: (2 jaar en 104 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Counter Content

Uitzendbureau Unique opent als eerste een vestiging in de metaverse

Algemeen directeur Mandy Stevens: “Wij kijken als innovatieve speler in de wereld van werk verder dan de dag vandaag. Door een vestiging in de metaverse te openen, werken wij aan het solliciteren van de toekomst.”

Amsterdam - Uniqueverse, zo heet de eerste vestiging van een uitzendorganisatie in de metaverse. Verantwoordelijk hiervoor is het Nederlandse uitzendbureau Unique. Door gebruik te maken van avatars maakt Unique onbevooroordeeld solliciteren mogelijk. Kandidaten ontdekken zo in de anonimiteit van een avatar virtuele werelden, brengen op een interactieve manier hun talenten en competenties in kaart en komen in contact met recruiters van Unique. Uniqueverse wordt vandaag tijdens een launch party in het Eye Filmmuseum gelanceerd.

Unique bestaat dit jaar 50 jaar en staat al die tijd bekend als een vooruitstrevende HR-partner voor ondernemend en werkend Nederland. “Ons motto is dat Unique verder kijkt”, onderstreept Mandy Stevens, algemeen directeur van Unique, een van de grootste uitzenders van Nederland. “en dat doen we door te inspireren en te helpen.”

Het solliciteren van de toekomst
Ondanks dat het traditionele cv en de motivatiebrief nog niet helemaal in onbruik zijn geraakt, vraagt de huidige generatie werknemers veel vaker om niet-traditionele sollicitatiemogelijkheden. Het oriënteren naar een baan en solliciteren vindt steeds vaker voor een groot deel online plaats. Mandy Stevens: “De afgelopen jaren hebben wij laten zien dat wij de wereld van werk als geen ander kunnen digitaliseren. Zo is onze website meerdere keren verkozen tot website van het jaar. Wij kijken verder en bereiden ons voor op een nieuw tijdperk waarin wij digitaal solliciteren met een human touch naar een volgende fase brengen. Die volgende fase is de metaverse.”

Anoniem in contact komen met recruiters
Iedereen moet kunnen zijn die hij/zij/hen wil zijn. Maar dat is bij het zoeken van een baan soms nog best lastig en niet iedereen krijgt gelijke kansen. In Uniqueverse komen kandidaten daarom in de anonimiteit van een avatar in contact met recruiters. Mandy Stevens: “Wij vinden het belangrijk om niet alleen te kijken naar het werkverleden van iemand. Het gaat veel meer om de persoon achter het cv. Door anoniem te solliciteren, staan de competenties en iemands talenten centraal. Dat past bij de werkwijze van Unique.” Het uitzendbureau, met het hoofdkantoor in Almere, gaat ook op dit gebied verder. Naast de mogelijkheid tot anoniem solliciteren, zowel in de metaverse als erbuiten, voert het uitzendbureau een strikt anti-discriminatiebeleid en heeft het zogenaamde diversity recruiters in dienst. Zij zorgen ervoor dat klanten van Unique naar een inclusievere werkvloer bewegen.

Over Unique
Verder komen, begint bij verder kijken en bij Unique kunnen we met 50 jaar werkervaring precies dat. Zo kijken wij altijd verder dan wat wij al weten. Want hoe meer wij weten. Hoe beter jij de beste versie van jezelf wordt. Kijk verder. Unique
Geplaatst:
Verstreken tijd: 2 jaar en 104 dagen
Unique contact  

Logo Unique

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo KRNWTR+ | Zereau Drinks
Logo Rubicon B.V.
Logo Dovilo
Logo NetRom Software
Logo ISOPlanner
Logo Luminis International B.V.
Logo BONANA
Logo Maunt
Logo Luminis International B.V.
Logo Wijnsterren.nl
Logo NetRom Software
Logo E-mergo
Logo Axians
Logo RawWorks B.V.
Logo Easystart Office
Logo Techone B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo BarTrack
Logo E-mergo
Logo Networking4ALL
Logo Frontline Solutions
Logo Nautilus OT
Logo Northwave Cyber Security
Logo Techone B.V.
Logo Frontline Solutions
Logo Frontline Solutions
Logo Guardian360 bv
Logo Techone B.V.
Logo Kaspersky
Logo reichelt elektronik
Logo IG&H
Logo Vertiv
Logo NTT DATA
Logo Lightspeed
Logo Conclusion MBS
Logo Akkodis Benelux
Logo MediKIT
Logo Techone B.V.
Logo Vultr
Logo Exotec
Logo NetApp
Logo GLS Netherlands
Logo Pegasystems
TARIEVEN
• Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
100890 persberichten
6788 bedrijfsprofielen
54 PR-bureauprofielen
15466 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.lubbersdejong.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euINFLUX PR