www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRwww.whizpr.nlwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (24 jaar en 159 dagen geleden)
Bedrijf:

Microsoft Combat Flight Simulator 3 biedt ongekend realisme en historische nauwkeurigheid

Geavanceerde 3D-graphics, 34 vliegtuigen en dynamische campagnes

Schiphol-Rijk, 24 oktober 2002 - Microsoft Combat Flight Simulator (CFS) 3 - Battle for Europe is vanaf 15 november in Nederland verkrijgbaar. Deze derde editie van Microsofts populaire WO2-gevechtsvluchtsimulator laat spelers de intense luchtgevechten beleven die zich tijdens de Tweede Wereldoorlog boven Europa afspeelden. Spelers kunnen kiezen uit 18 verschillende toestellen met nog eens 16 varianten, waaronder bommenwerpers en de allereerste straaljager. CFS3 biedt ongekend grafisch realisme in volledig 3D en heeft uitgebreide multi-player faciliteiten, waaronder voor het eerst de mogelijkheid om missies niet alleen tegen, maar ook met andere spelers te vliegen.

Combat Flight Simulator 3 is de nieuwste in de reeks van historische en zeer realistische vluchtsimulators van Microsoft. Als gevechtspiloot voor de Amerikaanse US Army Air Force, de Britse Royal Air Force of de Duitse Luftwaffe heeft de speler de keuze uit dynamische campagnes of spannende ‘instant missions’. De gevechtsmissies lopen uiteen van escorteren en het behalen van luchtoverwicht tot het uitvoeren van grondaanvallen en het geven van luchtsteun aan troepen.

In totaal kunnen sim-enthousiasten in de cockpit kruipen van 34 verschillende historische toestellen, waaronder de P-38 Lightning,  de Spitfire en de Focke-Wulf 190. Ook de allereerste straaljagers kunnen gevlogen worden, evenals een aantal bommenwerpers, waaronder de B-25 Mitchell en de Junkers 88. Daarnaast zijn in CF 3 een aantal experimentele toestellen uit de Tweede Wereldoorlog opgenomen, zoals de Dornier Do-335 ‘Pfeil’, de Gotha Go-229A en de Curtiss XP-55 Ascender.

Combat Flight Simulator 3 biedt verder nog vele kenmerken die dit tot de meest geavanceerde en realistische WO2-vluchtsimulator maken tot nu, zoals:

* Realistische 3D-cockpits waarin iedere meter, knop en schakelaar werkt;
* Ongekend realisme en detail in zowel de toestellen, de vliegeigenschappen, de grondobjecten, ‘volumetrische’ 3D-wolken en andere onderdelen;
* Dynamische campagnes waarin het succes of falen van de speler het verdere verloop bepaalt;
* De mogelijkheid om samen missies te spelen met andere spelers, of om andere posities te spelen dan de cockpit, bijvoorbeeld als boordschutter of bommenrichter.
* Een missiebouwer en een editor om zelf toestellen te ontwerpen en schilderen.

Systeemeisen
* Een PC met minimaal een 450MHz processor of hoger;
* Windows 98, Windows Me, Windows 2000 of Windows XP;
* 64 MB RAM geheugen, 128 MB RAM geheugen voor Windows XP;
* Minimaal 1 GB harde schijfruimte;
* Cd-romspeler;
* 3D videoversnellerkaart met minimaal 8 MB RAM en compatibel met DirectX 8.0a;
* DirectX 8.0a-compatibele geluidskaart;
* Microsoft muis of compatibel invoerapparaat;

Prijs en beschikbaarheid
Microsoft Combat Flight Simulator 3 ligt vanaf 15 november in de winkel. De winkelprijs zal naar verwachting € 54,95 zijn.

Noot voor de redactie: beeldmateriaal is te vinden op www.mcsonline.nl/pers.

Microsoft Game Studios
Microsoft Game Studios is een vooraanstaand uitgever en ontwikkelaar van games voor de PC, Xbox en online platforms. Microsoft Game Studios bestaat uit een netwerk van topontwikkelaars en creëert innovatieve en uiteenlopende games voor de PC (
www.microsoft.com/games/), met onder andere de gamereeksen ‘Age of Empires’, ‘Flight Simulator’ en ‘Zoo Tycoon’; Xbox (www.xbox.com), met gamereeksen als ‘Halo’, ‘Project Gotham Racing’en ‘NFL Fever’; en Zone.com (http://zone.msn.com), het officiële gameskanaal van het MSN Netwerk, met bekende game-hits als ‘Bejeweled’ en ‘Outsmart’.

Microsoft
Microsoft (NASDAQ: MSFT) is opgericht in 1975 en is marktleider op het gebied van software, diensten en Internet-technologie voor privé- en zakelijk computergebruik. Het bedrijf levert een brede reeks aan diensten en producten - waaronder softwareoplossingen voor snel en flexibel zakendoen. Deze zijn ontwikkeld om mensen en organisaties nu en in de toekomst meer mogelijkheden te bieden voor toegang tot de informatie die zij nodig hebben, ongeacht op welke plaats, op welk moment en met welk apparaat.

Voor meer informatie:
Microsoft B.V., Astrid Balsink, Public Relations Manager, telefoon: +31 (0)20 - 500 14 61
of Monogram Communication Strategies (MCS) BV, Perlita Fränkel, telefoon: +31 (0)23 - 562 82 08.

Dit persbericht en andere persinformatie van Microsoft kunt u ook vinden op de website van Microsoft Nederland, op pagina www.microsoft.nl/press/.

Microsoft en Windows zijn hetzij gedeponeerde handelsmerken hetzij handelsmerken van Microsoft Corporation in de Verenigde Staten en/of andere landen. Alle andere merk- en productnamen zijn handelsmerken of geregistreerde handelsmerken van hun respectieve houders.


Verstreken tijd: 24 jaar en 159 dagen
Microsoft contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Incubeta
Logo Palo Alto Networks
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRwww.deepr.nlwww.deepr.nl