www.deepr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euINFLUX PRINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (4 jaar en 93 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Stark Narrative

Fox-IT en Cloud Life gaan samenwerken

Delft, 27 september 2022 - Fox-IT en Cloud Life zijn een samenwerkingsovereenkomst aangegaan. Cloud Life is gespecialiseerd in het beveiligen van de Microsoft Cloud-omgeving. Fox-IT gaat nu voor de klanten van Cloud Life mogelijk maken om verbinding te maken met het eigen SOC met behulp van Microsoft Sentinel, waardoor zij kunnen profiteren van de expertise van Fox-IT. Op zijn beurt integreert en levert Cloud Life de Microsoft security, compliance & identity (SCI) data van FOX-IT klanten als input voor het Fox-IT SOC. Deze input wordt door Fox-IT meegenomen in de continue analyse van events, wat een betere detectie oplevert van securityincidenten waarop direct actie wordt ondernomen. Dit betekent voor klanten een verdere beperking van hun cyberrisico’s en meer inzicht in hun security.

Harmen Dikkers, COO van Fox-IT: “We zijn ervan overtuigd dat het verbeteren van de security moet plaatsvinden in nauwe samenwerking met klanten en partners. Daarom gaan we nu voor Microsoft Cloud-security samenwerken met een gerenommeerde Europese specialist op dit gebied: Cloud Life. We hebben de afgelopen anderhalf jaar ons Managed Detection en Response portfolio uitgebreid op basis van Microsoft EXtended Detection and Response (XDR). De samenwerking versterkt onze focus op het optimaliseren van security en het garanderen van de juiste return on investment van de Microsoft XDR-investering van onze klanten.”

Roderick Claassen, oprichter van Cloud Life: “Twee paar ogen zien meer dan een paar, en twee cybersecurityspecialisten zien meer dan een specialist. En dat geldt ook voor onze samenwerking met Fox-IT. Het is voor ons een perfect partnerschap omdat we onze Security, Compliance en Identity (SCI) diensten voor onze klanten kunnen versterken en verrijken met securityexpertise van Fox-IT om hun beveiliging te verbeteren. Ook onze klanten kunnen dankzij de samenwerking het maximale rendement uit hun Microsoft XDR-investering halen.”

Van links naar rechts: Erik-Jan Frieser (Sales & Marketing Director Cloud Life), Jan de Blaey (Director Managed Services Fox-IT), Roderick Claassen (Founder Cloud Life) en Harmen Dikkers (COO Fox-IT)

Over Cloud Life
Cloud Life is de enige Microsoft Partner in Europa die zich uitsluitend richt op security, compliance & identity binnen Microsoft 365 en Azure. Sinds de oprichting van Cloud Life vijf jaar geleden is de wereld enorm veranderd. Van een wereldwijde pandemie, die de wereld heeft gedwongen om thuis te werken en te heroverwegen hoe we onze werkplek en data beveiligen, tot de aanhoudende oorlog in Oekraïne die het belang van cyberveiligheid over de hele wereld heeft verscherpt. In deze periode is Cloud Life een doorgewinterde veteraan geworden, dankzij de eigen experts en de kennis die zij hebben opgedaan. Voor meer informatie: www.cloudlife.nl.

Over Fox-IT (onderdeel van NCC Group)
Fox-IT voorkomt, onderzoekt en beperkt de meest serieuze dreigingen door cyberaanvallen, datalekken of fraude met innovatieve oplossingen voor overheid, defensie, politie, vitale infrastructuur, banken en grote bedrijven wereldwijd. In zijn aanpak combineert het bedrijf slimme ideeën met technologie om hiermee innovatieve oplossingen te bieden die zorgen voor een veilige maatschappij. Fox-IT ontwikkelt producten en maatwerkoplossingen om de beveiliging van gevoelige overheidssystemen te garanderen, industriële netwerken te beschermen, online bankiersystemen te verdedigen en strikt vertrouwelijke data te beveiligen. Kijk voor meer informatie op https://www.fox-it.com/nl/ of op de NCC Group newsroom: https://newsroom.nccgroup.com/

Contact voor de media
Maarten Slootmaekers
Communications & PR
M +31 (0) 6 29 45 48 42
E maarten.slootmaekers@fox-it.com

Verstreken tijd: 4 jaar en 93 dagen
PR contact  

Logo Stark Narrative
Fox-IT contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo IG&H
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo osapiens
Logo Marcommit
Logo PARKSIDE
Logo Exact
Logo Onguard
Logo Lightspeed
Logo Conclusion
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Xerox
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.deepr.nl