www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlINFLUX PRINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (4 jaar en 149 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Loth PR Writing

Eileen Walther benoemd tot de nieuwe vice-voorzitter van de Cyber-Sicherheitsrat Deutschland

Leipzig/Utrecht, 23 september 2022 – Eileen Walther, Country Manager Duitsland bij informatiebeveiligingspecialist Northwave, is op 8 september verkozen tot de nieuwe vice-voorzitter van de Cyber-Sicherheitsrat Deutschland. Zij volgt prof.dr. Werner Weidenfeld op, hoofd van het Centrum voor Toegepast Politiek Onderzoek en gedurende lange tijd coördinator bij de federale overheid voor Duits-Amerikaanse samenwerking.

Met Eileen Walther heeft een ervaren strateeg zich aangesloten bij het Präsidium. Dankzij haar internationale werkzaamheden brengt Walther veel ervaring mee in de strijd tegen cybercriminaliteit. Voordat ze bij Northwave in dienst trad, was ze hoofd van het Nederlandse High Tech Crime Team en strategisch adviseur bij het Bundeskriminalamt (BKA) in Duitsland.


Eileen Walther, Country Manager Northwave Deutschland

"Ik ben blij met deze nieuwe kans, omdat ik ook uit persoonlijke bezorgdheid wil bijdragen aan de veiligheid, vooral van bedrijven en instellingen, maar ook om mijn steentje bij te dragen aan de opbouw van Duitsland tot een internationale pionier in tijden van digitalisering", legt Walther uit. De Cyber-Sicherheitsrat Deutschland is in augustus 2012 opgericht. De in Berlijn gevestigde vereniging is politiek neutraal en adviseert bedrijven, autoriteiten en politieke besluitvormers over cyberbeveiliging. De leden van de vereniging zijn onder meer grote en middelgrote bedrijven, beheerders van kritieke infrastructuren, evenals deelstaten, federale instellingen, experts en politieke besluitvormers met betrekking tot cyberbeveiliging. De vereniging vertegenwoordigt via haar leden meer dan drie miljoen werknemers en bijna twee miljoen leden van verenigingen en brancheorganisaties.

Over Northwave

Northwave helpt organisaties om integraal hun cyber-veiligheid op orde te houden. Vanuit brede expertise bedient Northwave klanten in alle private en publieke sectoren met een compleet pakket aan diensten die zich richten op zowel de menselijke als de technische en organisatorische aspecten van informatiebeveiliging. Northwave heeft een erkend Computer Emergency Response Team (NW-CERT), bewaakt de ICT van klanten vanuit haar SOC in Utrecht, is ISO 27001 gecertificeerd en heeft een vergunning van het Ministerie van Justitie en Veiligheid voor het doen van persoonsgericht digitaal onderzoek.

Northwave is in Duitsland door het BSI (Bundesamt für Sicherheit in der Informationstechnik) gekwalificeerd voor het doen van APT-response (Advanced Persistent Threat) bij organisaties die deel uitmaken van de Duitse digitale kritische infrastructuur.

Northwave heeft meer dan 220medewerkers en is vanuit kantoren in Utrecht, Brussel en Leipzig actief in heel Europa. Northwave is mede-initiatiefnemer van branche-organisatie Cyberveilig Nederland. De onderneming behoort tot de FT1000 snelstgroeiende bedrijven in Europa en is geheel in handen van het management.

Kijk voor meer informatie op https://northwave-security.com


Perscontacten

Theo Loth, Loth Content Creation
+31652 32 22 10
northwave@loth.nl
Recent van Northwave Cyber Security  
Northwave versterkt directie met Petra Oldengarm als President en Kevin Jonkers als COO

Verstreken tijd: 4 jaar en 149 dagen
PR contact  

Logo Loth PR Writing
Northwave Cybe.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo DPDK
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Ctac
Logo Veeam Software
Logo IG&H
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Keepit
Logo EPAM Systems
Logo NetApp
Logo NCOI Opleidingen
Logo Web Wings
Logo Visma
Logo FlowQi
Logo Red Hat
Logo KnowBe4
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103434 persberichten
7016 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17266 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euINFLUX PR