Barneveld, 24 oktober 2002 – Handige en virusongevoelige software maken die ook aan het MKB een alternatief biedt voor veelgebruikte èn veel problemen veroorzakende pakketten, dat was een belangrijk deel van de missie van Terrazur bij de ontwikkeling van Covide.
In de schaduw van grote softwareontwikkelaars als MicroSoft zijn ook in Nederland bedrijven hard aan het werk om het product te ontwikkelen, waar volgens hen een markt voor is. "Net als andere gebruikers van hardware werden ook wij geconfronteerd met het feit, dat veelal geadviseerde software dan wel een grote naam heeft, maar op allerlei terreinen problemen geeft. Lastig om optimaal te benutten en efficiënt te kunnen werken, storingsgevoelig, de constante dreiging van virussen, leveranciers die ook met de handen in het haar zitten vanwege de feitelijke onbereikbaarheid van de ontwikkelaars. Daarom zijn we Covide als een alternatief gaan ontwikkelen. Aan Covide is alles met elkaar vier jaar gewerkt. We zijn dus niet over één nacht ijs gegaan." aldus Terrazur, de ontwikkelaars van Covide.
Covide kan volledig veilig gebruikt worden via het internet en biedt standaard deelbare agenda’s, een intern notitiesysteem met archief, een uitgebreid adresboek, een eigen mailsysteem en een documentbeheersysteem. Covide is handige en virusongevoelige software met standaard spamfiltering die zowel CRM- als HRM-mogelijkheden biedt, kan worden uitgebreid met o.a. een kennisbank en klachtregistratie en -afhandelingsysteem en biedt integratiemogelijkheden met al aanwezige financiële software. Covide wordt uitsluitend geleverd via een partnerkanaal van hardwareleveranciers en consultancybedrijven.
Noot voor de redactie
Bovenstaand persbericht is afkomstig van Terrazur (www.terrazur.nl ).
Voor informatie kunt u terecht bij Willem Massier, directeur van Terrazur via emailadres wmassier@terrazur.nl of telefoonnummer 0342-490364 (tijdens kantooruren).
Voor uitgebreide informatie over Covide kunt u terecht op www.covide.nl