www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.lubbersdejong.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Deel dit nu via
Datum: (2 jaar en 153 dagen geleden)
Bedrijf:

Zscaler Zero Trust Exchange ontvangt BSI-accreditatie

Amsterdam, 23 augustus 2022 - Zscaler, leider in cloudbeveiliging, voldoet aan de vereisten binnen de C5-catalogus van het Duitse Federale Bureau voor Informatiebeveiliging (BSI) voor cloudinfrastructuur. De huidige C5-standaard van het BSI omvat 125 vereisten in 17 gebieden en bouwt voort op de ISO 27001- en 27017-certificeringen, welke informatie verstrekken over de werking, beschikbaarheid en organisatie van de informatiebeveiliging en fysieke beveiliging van cloudproviders. Het rapport toont de voortdurende inzet van Zscaler om de beveiligingscontroles te handhaven die nodig zijn om zijn Zero Trust Exchange te laten werken.

De Cloud Computing Compliance Criteria Catalog (C5) specificeert de minimale beveiligingsvereisten waar een cloudserviceprovider aan moet voldoen. Zo krijgen organisaties meer inzicht in de beveiligingscontroles van een potentiële clouddienst. Dit kan worden meegenomen in de selectie van de provider, maar ook voor eigen risicobeheer en -beoordeling worden gebruikt. Het C5-rapport bevat informatie over de algemene bedrijfsomstandigheden, beschikbaarheid en afhandeling van incidenten, evenals de locatie van de datacenters en onderaannemers van de provider. Zscaler heeft aangetoond dat het voldoet aan al deze vereisten voor cloudproviders.

“We zijn verheugd het BSI C5-attest te kunnen toevoegen aan de andere onafhankelijk gecontroleerde certificeringen die de Zscaler Zero Trust Exchange al ontving”, zegt Marc Lueck, CISO EMEA bij Zscaler. “Dit rapport is een extra bewijs dat de Zscaler-cloud toonaangevend is, zowel vanuit het oogpunt van beveiliging als voor de beveiliging van ons platform. Daarnaast geeft het klanten het vertrouwen dat ze zoeken tijdens hun selectieproces.”

Het Zscaler-platform levert een gevalideerde oplossing voor publieke en private organisaties om veilig toegang te krijgen tot cloud-, internet- en Software-as-a-Service (SaaS)-applicaties vanaf elk apparaat en elke locatie, terwijl ze voldoen aan de overheidseisen. De toevoeging van de C5-certificering bouwt voort op recente Zscaler-certificeringen, waaronder:
  • ZIA heeft FedRAMP-High autorisatie behaald
  • ZPA behaalde FedRAMP-High JAB-autorisatie
  • ZIA heeft Authorization to Operate (ATO) ontvangen op het Moderate Impact-niveau


Over Zscaler
Zscaler (NASDAQ: ZS) versnelt digitale transformatie en maakt klanten meer agile, efficiënt, veerkrachtig en veilig. De Zscaler Zero Trust Exchange beschermt duizenden klanten van cyberaanvallen en dataverlies door gebruikers, apparaten en applicaties veilig met elkaar te verbinden vanaf elke locatie. Verveeld over meer dan 150 datacenters wereldwijd is de op SSE-gebaseerde Zero Trust Exchange het grootste inline cloud security-platform ter wereld.



Voor meer informatie
Zscaler
Berend Sikkema
E-mail: bsikkema@zscaler.com

Whizpr
Martine Korthals / Winnie Silvertand
E-mail: zscaler@whizpr.nl
Geplaatst:
Verstreken tijd: 2 jaar en 153 dagen
Zscaler contact  

Logo Zscaler

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo ClockAssist
Logo Human Journey
Logo The Factory
Logo Hively Nederland B.V.
Logo Reflex Online BV
Logo Awareways
Logo Decos
Logo theMatchBox
Logo Companial
Logo Heliview Conferences & Training
Logo CI Company
Logo 5S-company
Logo Companial
Logo Equote B.V.
Logo Simjo
Logo Techone B.V.
Logo Frontline Solutions
Logo Frontline Solutions
Logo Guardian360 bv
Logo Techone B.V.
Logo BarTrack
Logo Facilitor
Logo Twenty Four Webvertising
Logo SCOS Automaton BV
Logo SCOS Automaton BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo Vlirdens
Logo Networking4ALL
Logo BusinessCom
Logo Botz4U
Logo Robbers & van den Hoogen
Logo NOBEARS
Logo Branddoctors
Logo Techone B.V.
Logo Taalklasse
Logo Xebia
Logo Flanderijn
Logo Geotab
Logo Pro Contact
Logo Atomeus
Logo Nextbase
Logo Kaspersky
Logo Top Employers Institute
Logo Onguard
Logo IG&H
TARIEVEN
> Publicatie eenmalig €49

BUNDELS
> 6 publicaties €199
> 12 publicaties €349
> Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
> Persbericht aanleveren

VAKER PLAATSEN
> Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN OP X
> @ICTBERICHTEN

ZOEK
> IT bedrijf
> IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE STATS
> 100598 persberichten
> 6753 bedrijfsprofielen
> 51 PR-bureauprofielen
> 15266 tags

KENMERKEN
> Behouden tekstopmaak
> Foto/illustratie/logo
> Downloadbare bijlages
> Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.lubbersdejong.nl
INFLUX PRINFLUX PRProgressCommunications.eu