www.lubbersdejong.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euINFLUX PR

x.com/ictberichten
Deel dit nu via
Datum: (3 jaar en 100 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

Finance professionals opgelucht naar kantoor: bij een derde functioneerden systemen thuis niet

Amsterdam - Voor bijna een derde van de finance professionals (29%) was thuiswerken een grote uitdaging vanwege ontbrekende systemen of niet werkende software. Finance professionals halen dan ook opgelucht adem sinds het thuiswerkadvies is komen te vervallen. Ruim de helft van hen geeft aan dat ze, nu het kantoor weer open is, maximaal twee dagen vanuit huis werken bij een 40-urige werkweek. Dit blijkt uit de FinTech Barometer, het onderzoek van Visma | Onguard naar de financiële status bij Nederlandse bedrijven dat dit jaar voor de vijfde keer is uitgevoerd.

Uitdagingen voor finance professionals
Voor finance professionals is een niet goed werkend systeem met 22 procent veruit de grootste irritatiebron, gevolgd door handmatige en repetitieve taken (18%). Ook het najagen van facturen staat niet bovenaan het favorietenlijstje. Dit levert bij veertien procent van de professionals irritaties op. Als laatste is het omgaan met verschillende systemen een onderdeel dat veertien procent liever kwijt dan rijk is.

Slecht nieuws voor de finance professionals: het omgaan met verschillende systemen en ontbrekende systemen zal de komende tijd nog wel spelen. Ruim de helft van de organisaties (55%) zit namelijk nog midden in de digitale transformatie. Deze transformatie is onmisbaar om finance professionals van optimaal werkende systemen te voorzien, zodat hun werk eenvoudiger wordt. Echter, blijkt een succesvolle digitale transformatie door gebrek aan tijd (25%), gebrek aan beschikbare technologie (17%) en financiële middelen (17%) een behoorlijke uitdaging.

Adriaan Kom, Managing Director bij Visma | Onguard: “De juiste software helpt de finance professional om zijn werk goed uit te voeren en om het hoger management en de directie te kunnen voorzien van advies. Om een goed functionerende organisatie te hebben, is gedegen en stabiele software dus van onschatbare waarde. De digitale transformatie is een uitgelezen kans om softwaresystemen op elkaar aan te laten sluiten en processen optimaal in te richten. Tijd en budget zijn hierin belangrijke middelen. Zorg er als organisatie voor dat de basis op orde is en systemen werken, zodat de handmatige en repetitieve taken in alle gevallen doorgang kunnen vinden. Vervolgens is het mogelijk om de stabiele basis uit te breiden met technologie die nog meer werk uit handen kan nemen voor de finance professional, zodat hij de tijd en focus heeft om te doen waar hij goed in is: ervoor zorgen dat de organisatie financieel gezond wordt, is en blijft.”
Geplaatst:
Verstreken tijd: 3 jaar en 100 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
Onguard contact  

Logo Onguard

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Rubicon B.V.
Logo Dovilo
Logo NetRom Software
Logo ISOPlanner
Logo Luminis International B.V.
Logo BONANA
Logo Maunt
Logo Luminis International B.V.
Logo Wijnsterren.nl
Logo NetRom Software
Logo E-mergo
Logo Axians
Logo RawWorks B.V.
Logo Easystart Office
Logo Nautilus OT
Logo DNA Services B.V.
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo BarTrack
Logo E-mergo
Logo Networking4ALL
Logo Frontline Solutions
Logo Nautilus OT
Logo Northwave Cyber Security
Logo Techone B.V.
Logo Frontline Solutions
Logo Frontline Solutions
Logo Guardian360 bv
Logo Techone B.V.
Logo BarTrack
Logo Pegasystems
Logo Pegasystems
Logo Personio
Logo SAS Nederland
Logo Fortino Capital
Logo Protime BV
Logo Buckaroo B.V.
Logo Visma YouServe
Logo Xerox
Logo EZVIZ
Logo AVM GmbH
Logo Red Hat
Logo ManageEngine
Logo Deel
Logo EPAM Systems
TARIEVEN
• Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
100856 persberichten
6784 bedrijfsprofielen
54 PR-bureauprofielen
15440 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.lubbersdejong.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euINFLUX PRINFLUX PR