www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlINFLUX PRProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (4 jaar en 5 dagen geleden)
Bedrijf:

JUDITH TOLK BENOEMD ALS DIRECTEUR MARKETING & SALES BIJ QUANZA

Amsterdam – 3 juni 2022 – Quanza B.V. stelt per 1 juni 2022 Judith Tolk aan als Directeur Marketing & Sales. Judith heeft ruim 15 jaar ervaring op het gebied van Sales, IT en Management. Hiermee versterkt Quanza het directieteam en wil ze haar groei versnellen.

Judith over haar nieuwe uitdaging: “Ik ben onder de indruk van de executiekracht en potentie van Quanza als het gaat om beheer van missie kritische infrastructuren. Dit zijn processen in het hart van de organisatie van klanten, deze zijn vaak kennis- en arbeidsintensief. Er is meestal geen standaardoplossing om deze te automatiseren. Aan de andere kant bestaat bij organisaties wel de wens om wendbaarder te worden, zodat zij sneller kunnen inspelen op veranderingen in de markt. Ik zie het als mijn belangrijkste uitdaging best practices te vertalen naar passende oplossingen die helpen om de business van klanten te versnellen. Daar ga ik vanaf 1 juni, samen met mijn team, de volgende stap in zetten”

De directie van Quanza B.V. komt met deze benoeming op vier leden: Arjan Lasschuit (Directeur Operations), Jan Martijn Metselaar (Directeur Technology), Adam van de Putte (Directeur Transition) en Judith Tolk (Directeur Marketing & Sales).

Frans ter Borg (Founder en Board Member Quanza Group) “Judith zal onze positie als dé beheerder van Network & Cloud infrastructuren verstevigen en uitbouwen. Quanza zet hier een belangrijke stap door een zeer ervaren commercieel leider aan haar directie toe te voegen. Binnen Quanza is nu een ambitieus én ervaren directieteam aan het roer gezet. Dat geeft mij meer tijd om strategische samenwerkingen op te tuigen en het volste vertrouwen dat wij de verdere groei van Quanza gaan versnellen”.

##

OVER QUANZA
Doen waar je goed in bent, daar moet jouw aandacht naar uitgaan. Daarom neemt Quanza jouw Network & Cloud infrastructuur uit handen en zorgen er 24×7 voor dat deze veilig is, optimaal presteert en klaar is voor de volgende stap. Meer dan 70 experts werken aan hetzelfde doel: het bedenken, bouwen én beheren van jouw optimale Network & Cloud infrastructuur. Nu en in de toekomst. Met een ongeremde focus op bedrijfskritische omgevingen, vaak van groot maatschappelijk belang, heeft Quanza een indrukwekkende klantenkring opgebouwd. Organisaties die voor Quanza kiezen zijn onder andere SURF, Rijkswaterstaat, de Volksbank en de Amsterdam Internet Exchange, één van de grootste internet hubs ter wereld.

Verstreken tijd: 4 jaar en 5 dagen
Quanza contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Zscaler
Logo NetApp
Logo Veeam Software
Logo Veeam Software
Logo Protime BV
Logo Fellowmind
Logo Exact
Logo Flanderijn
Logo Unit4
Logo Lucid Software
Logo Arval
Logo Palo Alto Networks
Logo PocketBook
Logo Lucid Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103695 persberichten
7031 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17425 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRINFLUX PRProgressCommunications.eu