ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlProgressCommunications.euProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (4 jaar en 174 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: La Suite and Co

Innovaties moeten mensen slimmer maken

Er sluimert een crisis in onze innovatie. Technologen en ondernemers focussen te hard op het vervangen van eigen werkkrachten door slimme machines, in plaats van te innoveren met nieuwe technologieën die de werknemer sterker, efficiënter en slimmer maken.

Nieuwe technologieën dragen in hoge mate bij aan ons dagelijks welzijn, zowel op het werk als privé. Maar om hier echt van te kunnen profiteren, dienen we in het bedrijfsleven fundamenteel andere keuzes ten opzichte van innovatie te maken. We zien nog veel te vaak dat technologen, ondernemers en beleidsmakers kiezen voor slimme machines die werknemers nabootsen en daarmee vervangbaar maken. Er wordt nog te weinig gekozen voor innovatie die mensen aanvult en sterker maakt.

Juist innovaties die mensen helpen om slimmer te zijn, stimuleren de economische ontwikkeling. Daarom is het beter om bij innovatie te focussen op zaken die moeilijk zijn voor de mens, maar die makkelijk door een machine kunnen worden uitgevoerd. Mens en nieuwe technologieën ontmoeten elkaar en worden zo een team dat elkaar versterkt. De recente uitrol van 5G versnelt dit proces: door de betere connectiviteit en de grotere hoeveelheden data die sneller verwerkt kunnen worden, ontstaat Industrie 4.0. Door innovatie-automatisering kan de machine ingewikkelde berekeningen uitvoeren, waardoor de mens een betere beslissing kan nemen.

Mens, machine en mobiel werk
Deze noodzakelijke veranderingen in onze manier van werken zullen ook gevolgen hebben voor de rol van de mobiele werknemer en de technologie die hij gebruikt. Voor buitendienstmedewerkers wordt predictive maintenance een realiteit. Productielijnen, machines of voertuigen zullen voortdurend informatie delen over hun status, waardoor dreigende storingen voorspeld en vermeden kunnen worden dankzij preventieve corrigerende maatregelen.

Productiemedewerkers zullen niet langer verantwoordelijk zijn voor het bedienen van de machines en het handmatig controleren van de bewerkingen, maar zullen in plaats daarvan toezicht houden op de geautomatiseerde processen, waarbij ze via hun mobiele apparaat automatisch op de hoogte worden gebracht van rapporten en waarschuwingen. Magazijn- en logistieke operatoren zullen hun toestellen kunnen gebruiken om de bevoorradingsketens in het oog te houden, die zich automatisch zullen aanpassen aan de schommelingen in vraag en aanbod. Een vlotte communicatiestroom is doorslaggevend voor het welslagen van interventies van het leger, de politie en andere hulpdiensten. Door digitalisering worden responsetijden verbeterd en kunnen meer levens worden gered.

Zodra organisaties en medewerkers deze nieuwe manieren van werken omarmen, zullen de medewerkers uitgerust moeten worden met de juiste mobiele apparatuur, zodat ze beter geïnformeerd zijn en correcte beslissingen kunnen nemen op bedrijfskritische momenten.

Voor meer informatie: www.toughbook.nl

image  image

Contact voor de pers
Voor meer informatie, beeldmateriaal of het aanvragen van een interview met Panasonic

Serge Beckers
PR-consultant
serge.beckers@wisse-worldcom.nl
+31 (0)26 443 15 23

Brecht Dhooge
Marketing Manager Benelux
toughbook.benelux@eu.panasonic.com
+32 2 481 03 73

Over Panasonic Group
Als wereldleider in het ontwikkelen van innovatieve technologieën en oplossingen voor uiteenlopende toepassingen in de sectoren consumentenelektronica, huisvesting, automobiel, industrie, communicatie en energie, is de Panasonic Group op 1 april 2022 overgeschakeld op een werkmaatschappijensysteem met Panasonic Holdings Corporation als holdingmaatschappij en acht ondernemingen die onder haar koepel zijn gepositioneerd. Opgericht in 1918 zet de Groep zich in voor het verbeteren van het welzijn van mens en maatschappij en voert zij haar activiteiten uit op basis van haar oprichtingsprincipes die worden toegepast om nieuwe waarde te genereren en duurzame oplossingen te bieden voor de wereld van vandaag. De Groep rapporteerde een geconsolideerde netto-omzet van 54,02 miljard euro (6.698,8 miljard yen) voor het boekjaar 2020, dat eindigde op 31 maart 2021. Toegewijd aan het verbeteren van het welzijn van mensen, is de Panasonic Group verenigd in het leveren van superieure producten en diensten om u te helpen op uw best te leven. Voor meer informatie over de Panasonic Group, bezoek: https://holdings.panasonic/global/

Over Panasonic Connect Europe
Panasonic Connect Europe is op 1 oktober 2021 van start gegaan als een nieuwe, wendbare organisatie met een Business-to-Business focus. Onder leiding van CEO Hiroyuki Nishiuma wil het bedrijf, met meer dan 400 werknemers, bijdragen aan het succes van zijn klanten door middel van innovatieve producten en geïntegreerde systemen en diensten. Het doel is een visie te bieden die een revolutie teweeg zal brengen in de manier waarop mensen werken, de samenleving vooruit zal helpen en mensen zal verbinden met de wereld van morgen.

Panasonic Connect Europe heeft zijn hoofdkantoor in Wiesbaden, Duitsland en omvat de volgende businessunits:
  • De afdeling Mobile Solutions Business helpt mobiele werknemers hun productiviteit te verbeteren met een gamma robuuste Toughbook-notebooks, zakelijke tablets en handhelds.
  • De afdeling Media Entertainment omvat Visual System Solutions, dat een gamma betrouwbare projectoren met hoge helderheid en hoogwaardige beeldschermen aanbiedt, en Broadcast & ProAV, dat Smart Live Production-oplossingen aanbiedt, met een end-to-end-portfolio bestaande uit PTZ- en systeemcamera's, camcorders, het Kairos IT/IP-platform, switchers en robotoplossingen die op grote schaal worden ingezet voor het vastleggen van live-evenementen, sportproducties, televisie en xR-studio's.
  • Business and Industry Solutions, dat technologieoplossingen op maat levert voor de retail-, logistiek- en productiesector. Deze oplossingen zijn ontworpen om de operationele efficiëntie te verhogen en de klantervaring te verbeteren, zodat bedrijven elke dag optimaal kunnen presteren.
  • Panasonic Factory Solutions Europe, dat een breed scala aan slimme fabrieksoplossingen verkoopt, waaronder oplossingen voor elektronicaproductie, robot- en lassystemen en de ontwikkeling van softwareoplossingen.

Verstreken tijd: 4 jaar en 174 dagen
PR contact  

Logo La Suite and Co
Panasonic Conn.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Traffic Family B.V.
Logo De Reisspecialist
Logo Infodatek Group
Logo WeAreFrank!
Logo Keuze.nl BV
Logo Hooray B.V.
Logo Privalgo
Logo iSOC24
Logo Emixa
Logo Companial
Logo CloudNation
Logo Holland Datacenters
Logo Forge
Logo Slimme Dossiers
Logo Aram Group
Logo Traffic Family B.V.
Logo TechOutlet
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Keuze.nl BV
Logo Twenty Four Webvertising
Logo DNA Services B.V.
Logo TechOutlet
Logo Facilitor
Logo Victoria ID
Logo Vlirdens
Logo Keuze.nl BV
Logo TechOutlet
Logo Frontline Solutions
Logo Schneider Electric
Logo Whizpr
Logo HCC
Logo Palo Alto Networks
Logo Kraken
Logo Schneider Electric
Logo Veeam Software
Logo Wuunder
Logo VSL
Logo FRITZ!
Logo Lucid Software
Logo Vultr
Logo Proofpoint
Logo Red Hat
Logo Onguard
TARIEVEN
• Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
102617 persberichten
6957 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
16615 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.deepr.nl