www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
INFLUX PRINFLUX PRProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (4 jaar en 10 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Lubbers De Jong

Arrow Electronics kondigt EMEA-distributieovereenkomst aan met innovatieve softwareleverancier voor de telecommunicatie-industrie Netaxis

Overeenkomst biedt telco's en IT-resellers de mogelijkheid om Microsoft Teams Direct Routing of Operator Connect uit te rollen via ArrowSphere

Houten, 23 mei 2022 - Wereldwijde technologieleverancier Arrow Electronics heeft een EMEA-distributieovereenkomst gesloten met Netaxis, een innovatieve softwareleverancier binnen de telecommunicatiesector, om de Cloud Calling-oplossing van Netaxis als een dienst via ArrowSphere aan te bieden. De overeenkomst biedt telco's en IT-resellers de mogelijkheid om direct routing of operator connect-automatisering voor Microsoft Teams via de cloud aan te schaffen door gebruik te maken van hun eigen of een andere bestaande direct routing of operator connect-infrastructuur en deze te integreren met alle andere Telecom Core-elementen (spraak of IT). Direct Routing en Operator Connect voor Microsoft Teams maken externe telefoongesprekken vanuit Teams mogelijk - gebruikers kunnen direct vanuit het platform bellen en gesprekken ontvangen, waardoor ze kunnen schakelen tussen interne en externe communicatiekanalen zonder van apparaat of applicatie te hoeven wisselen.

Netaxis Cloud calling is volledig geautomatiseerd waardoor het mogelijk is grote aantallen klanten aan te haken. Het is flexibel dankzij de modulaire aanpak en het kan op veel manieren aangepast worden om klanten te helpen hun oplossing onderscheidend te maken. Bovendien beschikt Netaxis over uitgebreide kennis en expertise op het gebied van telecomspraaknetwerken.

We hebben ervoor gekozen om met Arrow samen te werken in EMEA vanwege de sterke positie en referenties van Arrow in de regio en de uitzonderlijke capaciteiten op het gebied van de ontwikkeling van channel partners, sales en support”, zegt Stéphane Bruyneel, channel partner manager bij Netaxis. “Met een gezamenlijke proactieve aanpak willen we Netaxis tot een primaire keuze maken voor telco's en IT-resellers wanneer ze nadenken over de beste manier om gesprekken in de cloud te routeren.

Arrow blijft waarde toevoegen aan zijn telecomkanaal en -strategie door toegang te bieden tot oplossingen en diensten via het ArrowSphere-cloudplatform.

Arrow heeft opnieuw bewezen dat onze telco-strategie succesvol is in heel EMEA, en het beste biedt dat verkopers kunnen bieden aan de markt, maar wel met het gemak van toegankelijkheid en goede ondersteuning door ons team", aldus Patrice Roussel, vice president cloud van Arrow's enterprise computing solutions business in EMEA.

ArrowSphere biedt het kanaal een snelle en efficiënte manier om een grote verscheidenheid aan cloudoplossingen aan te bieden, te bestellen, te beheren, te analyseren en te factureren. Met de verbeterde gebruikerservaring en functionaliteiten is het platform op unieke wijze ontworpen om de verbinding tussen cloud service providers, partners en eindklanten in lijn te brengen. Een speciaal ArrowSphere-team helpt klanten de volledige workflow te beheren en ondersteunt kanaalklanten bij het opbouwen en uitbouwen van hun cloud-activiteiten.


Patrice Roussel, vice president cloud van Arrow's enterprise computing solutions business in EMEA

Verstreken tijd: 4 jaar en 10 dagen
PR contact  

Logo Lubbers De Jong
Arrow Electron.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
Logo Proofpoint
Logo Graduate Ventures
Logo Schneider Electric
Logo HCC
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
INFLUX PRwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu