www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (4 jaar en 15 dagen geleden)
Bedrijf:

17 Nederlandse UPS-chauffeurs ontvangen wereldwijde erkenning voor minimaal 25 jaar schadevrij rijden

Wereldwijd betreden bijna 1.500 UPS-chauffeurs de Circle of Honor bestaande uit 10.500 UPS-chauffeurs die al minimaal 25 jaar schadevrij rijden

Eindhoven, 28 april 2022 UPS (NYSE:UPS) kondigt vandaag de toetreding aan van 1.495 chauffeurs tot de Circle of Honor, waaronder 17 Nederlandse UPS-chauffeurs. De Circle of Honor is een wereldwijde elitegroep van UPS-chauffeurs die al 25 jaar of langer schadevrij rijden. De Nederlandse Circle of Honor chauffeurs zitten in totaal gemiddeld al 29,88 jaar en maar liefst 24 miljard veilige kilometers achter het stuur.

De verkiezing valt samen met Wereldgezondheids- en veiligheidsdag en UPS moedigt alle chauffeurs hiermee aan om bewust te zijn van veilige rijgewoonten. Volgens de Wereldgezondheidsorganisatie lopen bestuurders die afgeleid worden in het verkeer ongeveer 4 keer meer risico om betrokken te raken bij een ongeval dan bestuurders die niet afgeleid worden.

"In de huidige tijd waarin afleiding tijdens het rijden op de loer ligt, is het een ongelooflijke prestatie dat deze chauffeurs worden opgenomen in de UPS Circle of Honor," zegt Tim Helsen, Country Manager UPS Benelux. "Alle UPS-chauffeurs begrijpen hoe belangrijk opleidingen en strikte veiligheidsprotocollen zijn om hen, en lokale buurten, veilig te houden. Samen leggen onze chauffeurs elk jaar meer dan 3,5 miljard kilometer af op wegen over de hele wereld. Onze Circle of Honor chauffeurs behoren tot de veiligsten op de weg."

De inzet van UPS-chauffeurs voor gezondheid en veiligheid reikte het afgelopen jaar veel verder dan de werkvloer. “Zij waren een belangrijk onderdeel van het wereldwijde team dat hielp bij de levering van bijna 1,5 miljard vaccins in 110 landen met een 99+% on time performance,” zegt Kate Gutmann, President International, Healthcare and Supply Chain Solutions. "Mijn waardering gaat dan ook uit naar alle UPS-chauffeurs die veiligheid elke dag hoog in het vaandel dragen."

Lees meer over UPS Circle of Honor, inclusief de nieuw toegetreden chauffeurs, op About.UPS.com.

###

Over UPS
UPS (NYSE: UPS) is een van 's werelds grootste bedrijven met een omzet van $97,3 miljard in 2021 en biedt een breed scala aan geïntegreerde logistieke oplossingen voor klanten in meer dan 220 landen en gebieden. De 534.000 medewerkers richten zich op hun doel: "Onze wereld vooruit helpen door te leveren wat er toe doet" en voeren de strategie van het bedrijf op het gebied van service, mensen en innovatie daadkrachtig en met trots uit: Customer First. People Led. Innovation Driven. UPS zet zich in om zijn impact op het milieu te verminderen en de gemeenschappen die we overal ter wereld bedienen te ondersteunen. UPS neemt ook een sterk en onwrikbaar standpunt in ter bevordering van diversiteit, gelijkheid en inclusie. Vind meer informatie over het bedrijf op www.ups.com, about.ups.com en www.investors.ups.com

Verstreken tijd: 4 jaar en 15 dagen
UPS contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
Logo Proofpoint
Logo Graduate Ventures
Logo Schneider Electric
Logo HCC
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl
www.deepr.nlINFLUX PRwww.deepr.nl