ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (4 jaar en 43 dagen geleden)
Bedrijf:

Evidos introduceert gekwalificeerde elektronische handtekening van itsme® in Nederland

Evidos, marktleider in digitaal ondertekenen en identificeren, biedt als eerste de gekwalificeerde elektronische handtekening (QES) van itsme® aan in Nederland. Ondertekenaars kunnen nu eenvoudig via de itsme®-app hun handtekening onder digitale documenten zetten. De gekwalificeerde elektronische handtekening heeft dezelfde juridische waarde als een handgeschreven handtekening en voldoet aan het hoogste beveiligingsniveau van eIDAS.

itsme® brengt zijn gekwalificeerde elektronische handtekening (QES) via de itsme®-app nu ook uit in Nederland. De itsme®-app is de geverifieerde digitale identiteit van de gebruiker en kan worden gebruikt om in te loggen, gegevens te delen, opdrachten te bevestigen en documenten te ondertekenen.

Evidos is de eerste partner die de QES van itsme® opneemt in zijn dienstenpakket. Aanbieders van documenten kunnen via Evidos om de gekwalificeerde handtekening vragen, waardoor er geen fysiek papierwerk of extra administratie meer nodig is. Ondertekenaars hebben alleen de itsme®-app nodig om te kunnen ondertekenen. Bovendien wordt alle data versleuteld veiliggesteld, zodat alleen de gebruikers daarbij kunnen.

“De elektronische handtekening maakt ondertekenen een stuk sneller en makkelijker. Dankzij itsme® krijgt de elektronische handtekening nu dezelfde juridische waarde als een handgeschreven handtekening. Eenvoudig direct te gebruiken met ons webportaal en webservice API. Voor MKB en Enterprises. Samen met itsme® maakt Evidos de gekwalificeerde elektronische handtekening toegankelijk voor een breed publiek,” zegt Zivko Lazarov, Co-Founder van Evidos.

eIDAS
De gekwalificeerde elektronische handtekening is meer dan een elektronische handtekening. De Europese eIDAS verordening bepaalt dat de gekwalificeerde handtekening authentiek is en dient als bewijs van de identiteit van de ondertekenaar. De QES wordt ondersteunt door een aanbieder die op de vertrouwenslijst van de EU staat en heeft dezelfde juridische waarde als een normale, handgeschreven handtekening. De eIDAS verordening biedt een juridisch raamwerk waardoor de elektronische handtekening door heel Europa gebruikt kan worden.

itsme®
Het van oorsprong Belgische itsme® telt in België en Nederland al ruim 6 miljoen gebruikers. itsme® voldoet aan de allerhoogste veiligheidsvereisten dankzij de unieke combinatie van smartphone, app en geheime itsme®-code van de gebruiker (of biometrie). Het aanmaken van een itsme®-account duurt slechts twee minuten en verloopt volledig digitaal via het uitlezen van je NFC ID of paspoort.

“De introductie van de itsme® QES via Evidos is de volgende stap in de uitrol van itsme® in Nederland. We zijn dan ook verheugd om Nederland kennis te laten maken met de gekwalificeerde elektronische handtekening via de itsme®-app, een toepassing van itsme® die in België al veel werk uit handen heeft genomen voor bedrijven en particulieren,” zegt Stephanie De Bruyne, CEO van itsme®.

Verstreken tijd: 4 jaar en 43 dagen
itsme® (Belgia.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Zscaler
Logo NetApp
Logo Veeam Software
Logo Veeam Software
Logo Protime BV
Logo Fellowmind
Logo Exact
Logo Flanderijn
Logo Unit4
Logo Lucid Software
Logo Arval
Logo Palo Alto Networks
Logo PocketBook
Logo Lucid Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103695 persberichten
7031 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17425 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.deepr.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu