ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlINFLUX PRwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (4 jaar en 48 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

Zeven op de tien werknemers zien toekomstig werkgever zonder juiste zakelijke digitale middelen als onprofessioneel

Eén op de vijf werknemers ontvangt wel eens digitale middelen die niet goed werken

Delft – Zeven op de tien werknemers zien een toekomstig werkgever zonder de passende zakelijke digitale middelen als onprofessioneel. Dit komt naar voren uit de benchmark onder ruim 1.000 Nederlandse werknemers, uitgevoerd in opdracht van Service Management leverancier TOPdesk. Op dit moment ontvangt zeker een op de vijf (21%) werknemers wel eens zakelijke digitale middelen zoals een laptop, tablet of mobiele telefoon die niet goed werken. Daarnaast valt er in de werkwijze voor het aanvragen van nieuwe apparaten nog een slag te maken: slechts drie op de vijf (63%) werknemers weten waar zij hiervoor terecht kunnen wanneer dit nodig is.

Lang wachten op reparatie
Ook een reparatie kan noodzakelijk zijn. Bij zeven op de tien (69%) werknemers worden mobiele apparaten niet dezelfde dag nog gerepareerd door de IT-helpdesk. 15 procent van de werknemers geeft aan dat de apparaten binnen één week gemaakt worden. Bij 7 procent van de werknemers gebeurt dit binnen twee weken. Eén op de tien (10%) werknemers is genoodzaakt om de reparatie zelf te regelen met de leverancier van het desbetreffende apparaat.

Max van den Bosch, Sales Director bij TOPdesk: “In onze digital-minded samenleving van nu zijn zakelijke digitale tools niet meer weg te denken. Het is als werkgever dan ook zaak om je mensen in toereikende zakelijke digitale middelen te voorzien. Ons onderzoek laat zien dat werknemers niet alleen nog te vaak zakelijke apparaten ontvangen die niet goed werken, maar ook dat reparaties vaak lang op zich laten wachten. Dit heeft invloed op de prestaties van werknemers én op je reputatie als werkgever. Kortom: er is werk aan de winkel. Peil onder werknemers in hoeverre ze tevreden zijn met de huidige zakelijke digitale middelen. Zijn ze niet tevreden? Pak dit dan aan. Zo stel je je mensen in staat om zo goed mogelijk te presteren en komt jouw reputatie als werkgever niet onder druk te staan.”

---

Noot voor redactie, niet ter publicatie

Over het onderzoek
De benchmark is afgenomen in december 2021 via een online vragenlijst. In totaal namen 1.051 respondenten deel aan de benchmark. De respondenten zijn fulltime of parttime werkzaam bij een bedrijf variërend van 25 tot 500+ medewerkers in verschillende branches op verschillende afdelingen. Zij vormen een representatieve afspiegeling van werkend Nederland. De benchmark is uitgevoerd door Markteffect in opdracht van TOPdesk.
Recent van TOPdesk  
TOPdesk versterkt AI-gedreven innovatie met aanstelling nieuwe CTO Yann Cluchey

TOPdesk versterkt internationale salesorganisatie met de komst van Raymond Hüner als SVP Global Sales

IT’ers luiden noodklok: slechte digitale ervaring drukt werkplezier medewerkers

Verstreken tijd: 4 jaar en 48 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
TOPdesk contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Zscaler
Logo NetApp
Logo Veeam Software
Logo Veeam Software
Logo Protime BV
Logo Fellowmind
Logo Exact
Logo Flanderijn
Logo Unit4
Logo Lucid Software
Logo Arval
Logo Palo Alto Networks
Logo PocketBook
Logo Lucid Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103695 persberichten
7031 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17425 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.deepr.nlwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl