www.deepr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRProgressCommunications.euwww.whizpr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (4 jaar en 24 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

myBrand stelt Eric van Weert aan als vestigingsdirecteur Apeldoorn

Apeldoorn – Per 14 maart is Eric van Weert (55) aangesteld als vestigingsdirecteur bij SAP-dienstverlener en –kennispartner myBrand voor de locatie Apeldoorn. In deze functie draagt hij de integrale verantwoordelijkheid voor de totale myBrand dienstverlening in de regio Oost-Noordoost. Samen met de technische en functionele teams binnen de vestiging zet hij zich in om in deze regio de missie van myBrand om de best gewaardeerde dienstverlener te zijn te realiseren. De vestiging telt ruim 40 klanten en 75 fte. Eric van Weert over zijn aanstelling: “myBrand is een organisatie waarin het hele bedrijfssysteem ondersteunend is aan het vestigingsmodel. Hierdoor kan mijn focus liggen op ondersteunend leiderschap naar de vestiging toe. Het bedrijf volgt de ontwikkelingen binnen het SAP- en OutSystems-landschap op de voet en richt de aandacht onverdeeld op het nemen van verantwoordelijkheid en het optimaal bedienen van de klant. De mooiste uitdaging vind ik om de vestiging nog beter op de kaart te zetten binnen het veranderende IT-landschap.”

Ervaring in SAP en projectmanagement
Aan de start van zijn carrière was Van Weert SAP-programmamanager bij een retailbedrijf. Hij maakte vervolgens de overstap naar strategisch project- en interimmanagementbureau Move Beyond. Hier werkte hij als programma- en projectmanager op het gebied van supply chain en SAP-implementaties. Daarna bekleedde hij drie jaar de functie van operationeel directeur. Met in totaal vijftien jaar op de teller bij Move Beyond, was het voor Van Weert tijd voor een nieuwe uitdaging: de stap naar eindverantwoordelijkheid voor een vestiging.

Roel Knoppers, operationeel directeur bij myBrand: “Als vestigingsdirecteur heb je een zeer brede rol: je draagt verantwoordelijkheid voor commercie, delivery – van beheer en onderhoud tot projecten – en voor de mensen. Een zeer divers profiel. Eric brengt al die competenties mee; zijn projectervaring en commerciële achtergrond zijn zeer waardevol. myBrand is als organisatie in de afgelopen jaren gegroeid van een supportorganisatie naar daarnaast een sterke implementation services partij. Met zijn ervaring als programmamanager is Eric in dit kader een mooie toevoeging aan ons directieteam. Ook zijn SAP-achtergrond is van grote waarde, want daarmee is hij een sterke gesprekspartner voor klanten.”

Seger Theuns, algemeen directeur bij myBrand: “Naast zijn inhoudelijke track record past Eric zeer goed bij myBrands klant- en mensgerichte cultuur; waarden die wij heel graag willen borgen. Ik ben ervan overtuigd dat Eric met zijn ervaring ook op dit vlak versterking meebrengt.”

De eerste fase draait om kennismaking. Van Weert: “Allereerst neem ik de tijd om persoonlijk kennis te maken met alle medewerkers. Ik voel dat het op vele fronten lente aan het worden is en lift graag mee op die positieve beweging. We laten de COVID-periode achter ons en kunnen weer naar kantoor. Er is een steeds scherper beeld van waar SAP naartoe gaat en wat onze rol daarin is. En het team is kundig, toekomstgericht en gemotiveerd. Een warm welkom met een fijne dynamiek. Ik kijk ernaar uit om aan de slag te gaan.”
Recent van myBrand  
myBrand Conclusion behaalt Business AI Operations-certificering als enige Nederlandse SAP-partner

myBrand Conclusion versterkt strategische koers met focus op innovatie en nieuw leiderschap

Verstreken tijd: 4 jaar en 24 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
myBrand contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Incubeta
Logo Palo Alto Networks
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl