ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.deepr.nl
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (4 jaar en 24 dagen geleden)
Bedrijf:

IT-bedrijf Ultimum en Xerox Concessionaire XBC Arnhem gaan samenwerken

Almere, 8 april 2022 - XBC Arnhem en het Almeerse IT-bedrijf Ultimum bundelen de krachten. Met deze nieuwe samenwerking versterken de twee partijen elkaars business proposities en bieden ze hun klanten een totaalpakket aan voor de werkplekomgeving met IT en printing. De huidige ontwikkeling in het ‘thuiswerklandschap’ maakt deze samenwerking nog interessanter. Organisaties kunnen zich nu nog beter laten adviseren over hybride werken, (thuis)werkplekken op maat, IT-beveiliging, documentmanagement en printen waar je werkt.

Gil Smit, directeur-eigenaar XBC Arnhem: “Ik heb voor Xerox gekozen omdat ik dat zo'n fantastisch merk vind, internationaal, echt een A-merk. Xerox is al 30 jaar geleden begonnen met decentrale verkoop en was het voorbeeld met de opzet van verschillende franchisenemers. Als XBC zijn wij hier vorig jaar begonnen en met de samenwerking met Ultimum kunnen wij MKB-bedrijven in deze hele regio goed adviseren over alles wat met werken op kantoor te maken heeft. Wij leveren het hele Xerox-pakket aan software-oplossingen en kantoorprinters. Omdat er door Corona een vergaande digitaliseringsslag plaatsheeft en er daardoor veel minder wordt geprint, loont het om de huidige printcontracten onder de loep te nemen. Hiermee kunnen bedrijven flink besparen en verduurzamen.”

Rodrigo Soto Escamilla, directeur-eigenaar van Ultimum: “Als IT-partner op het gebied van IT-beheer, cybersecurity en detachering van IT-professionals komen we bij veel verschillende organisaties over de vloer. We krijgen hierbij ook regelmatig vragen over printing, documentmanagement en de hybride situatie die is ontstaan gedurende de coronaperiode van afgelopen twee jaar. Veel organisaties hebben medewerkers die thuis werken maar geen beschikking hebben over een printer. Ultimum en XBC Arnhem hebben nu een mooi aanbod voor thuiswerkplekbeheer inclusief printing. Met deze combinatie kunnen we allebei onze klanten nog vollediger bedienen.”



Rodrigo Soto Escamilla, directeur-eigenaar van Ultimum en Gil Smit,directeur-eigenaar XBC Arnhem

Verstreken tijd: 4 jaar en 24 dagen
Ultimum BV contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Trend Micro
Logo Veeam Software
Logo Descartes
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
Logo Graduate Ventures
Logo HeadFirst Group
Logo Fujitsu Nederland
Logo Keepit
Logo HCC
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103465 persberichten
7019 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17279 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.deepr.nl
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.deepr.nl