Tokio, 7 april 2022
– Fujitsu kondigt vandaag de lancering van zijn nieuwe serviceportfolio "Fujitsu Computing as a Service (CaaS)" aan. Hiermee versnelt het bedrijf de digitale transformatie en verschaft het klanten wereldwijd toegang tot de meest geavanceerde computertechnologieën via de commerciële cloud.
De nieuwe service bevat geavanceerde computing resources zoals Fujitsu’s op quantum gebaseerde ‘Digital Annealer’-technologie en het technische fundament van ’s werelds snelste supercomputer Fugaku. Hiernaast lossen nieuwe softwaretoepassingen problemen op van gebruikers met AI en machine learning. Fujitsu begint vanaf oktober 2022 met de levering van deze nieuwe diensten aan de Japanse markt, waarna de wereldwijde uitrol naar regio's als Europa, Azië-Pacific en Noord- en Zuid-Amerika volgt.
Fujitsu accepteert het eerst pre-orders voor "Fujitsu Cloud Service HPC", wat een rekenkracht biedt die vergelijkbaar is met die van de “Supercomputer PRIMEHPC FX1000”. Deze krachtpatser huisvest dezelfde CPU als supercomputer Fugaku. Vanaf 6 april start de verkoop van deze service aan het Japanse bedrijfsleven en consumenten, waarna de levering in oktober plaatsvindt. In de komende maanden voegt Fujitsu diensten toe voor de Digital Annealer-technologie en AI-cloudservices waardoor het serviceaanbod verder versterkt wordt. Zo creëert het bedrijf via naadloze integratie van oplossingen toegevoegde waarde.
Meer informatie vind je in het onderstaand Engels persbericht:
Https://www.fujitsu.com/global/about/resources/news/press-releases/2022/0406-01.html
Online bronnen
-Lees de Fujitsu blog:
https://blog.global.fujitsu.com/
-Volg Fujitsu op Twitter:
http://www.twitter.com/Fujitsu_Global
-Volg Fujtisu op LinkedIn:
http://www.linkedin.com/company/fujitsu
-Vind Fujitsu op Facebook:
http://www.facebook.com/FujitsuICT
-Fujitsu foto’s en mediaserver:
http://mediaportal.ts.fujitsu.com/pages/portal.php
-Voor regelmatige nieuwsupdates, bookmark de Fujitsu newsroom:
https://www.fujitsu.com/emeia/about/resources/news/newsroom.html
Media contact
Inès Godart
Communications Manager Fujitsu Benelux - Corporate Communications
+33 6 83 82 73 91
Ines.godart@fujitsu.com
@godartI
Over Fujitsu
Fujitsu is het toonaangevende Japanse informatie- en communicatietechnologie (ICT) bedrijf met een volledig aanbod van technologische producten, oplossingen en diensten. Ongeveer 130.000 Fujitsu medewerkers bieden ondersteuning aan klanten in meer dan 100 landen. We gebruiken onze ervaring en de kracht van ICT om de toekomst van de samenleving te vormen samen met onze klanten. Fujitsu Limited (TXE: 6702) rapporteerde geconsolideerde inkomsten van 3,9 triljoen yen (US$ 35 miljard) voor het fiscaal jaar dat eindigde op 31 maart 2020. Voor meer informatie, zie
https://www.fujitsu.com/global/.
Alle andere bedrijfs- of productnamen die hier worden vermeld, zijn handelsmerken of geregistreerde handelsmerken van hun respectievelijke eigenaars. De informatie die in dit persbericht wordt vrijgegeven, is correct op het moment van publicatie en is onderhevig aan wijziging zonder voorafgaande melding.