ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
INFLUX PRwww.deepr.nlProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (4 jaar en 44 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Stark Narrative

Stark Narrative neemt bedrijfsactiviteiten MCS PR over

Met ingang van 1 april heeft PR-bureau Stark Narrative de activiteiten van MCS PR overgenomen. Met deze overname gaan de medewerkers, cliënten en expertise van MCS PR over naar Stark Narrative.

Stark Narrative is in 2019 opgericht in Amsterdam en is een gespecialiseerd PR-bureau voor bedrijven en organisaties met activiteiten in de Benelux. Sinds de lancering heeft het bureau zich voornamelijk gepositioneerd in drie niche-domeinen: beleggen, wet- en regelgeving, privacy en informatiebeveiliging.

Omara Nahar, oprichter en managing director van Stark Narrative: “Met de overname van de bedrijfsactiviteiten van MCS PR breiden we onze dienstverlening uit met diepgaande kennis en expertise van de ICT-markt. Dankzij deze uitbreiding kunnen wij een bredere markt ondersteunen met strategische communicatie- en PR-consultancy, mediarelaties, content en training. Ik ben vereerd een aantal van de meest ervaren ICTcommunicatieconsultants uit de sector bij Stark Narrative te mogen verwelkomen. En natuurlijk heel blij om met een versterkt team in te zetten op verdere ontwikkeling en groei in de komende jaren.”

MCS PR (ook bekend onder de naam ‘Monogram Communication Strategies’) werd in 1992 opgericht door Perlita Fränkel, Peter de Groot en Robert W. de Moll. In het 30- jarige bestaan van het bureau hebben tal van nationale en internationale techmerken vertrouwd op de communicatie-expertise van MCS PR.

Perlita Fränkel, mede-eigenaresse van MCS PR: “De overname van de activiteiten van MCS PR door Stark Narrative is een geweldige nieuwe stap voor zowel de cliënten als de medewerkers van ons bedrijf, dat in 30 jaar is uitgegroeid tot het meest ervaren ICT/techPR bureau van Nederland. Ik ben trots op de vele prachtige successen die we in die tijd samen met onze cliënten hebben mogen vieren. Ik ben ervan overtuigd dat Stark Narrative de juiste partij is om onze activiteiten voort te zetten en naar nieuwe hoogten te tillen.”



Over Stark Narrative
Stark Narrative is opgericht in april 2019. Vanuit thuishaven Amsterdam biedt het bureau maatwerk PR-oplossingen aan klanten in zakelijke niche-domeinen. Hoewel Stark Narrative zich primair op de Benelux richt, strekt het collectieve werkportfolio en de regionale focus van het bureau zich uit over Europa, Latijns-Amerika en het Caribisch gebied, Noord-Amerika, sub-Sahara Afrika en Oost-Azië.

In 2021 lanceerde Stark Narrative Friends of Stark, een uitbreiding van het Stark Narrative-netwerk en een groeiend collectief van freelance professionals gespecialiseerd in verschillende communicatiedisciplines, waaronder content creatie, events, onderzoek, consultancy, design en fotografie. De professionals van Friends of Stark zijn onafhankelijk en niet exclusief. Het platform heeft geen verdienmodel maar een community-doel: het bijeenbrengen en combineren van professionele netwerken, om hun reikwijdte en kracht te vergroten.

Contactpersonen voor de media
Stark Narrative, Omara Nahar, omara@starknarrative.com, +31 (0)6 117 36 492
MCS PR, Perlita Fränkel, perlita@mcspr.nl / perlitafrankel@hotmail.com, +31 (0)6 546 85 192

Verstreken tijd: 4 jaar en 44 dagen
Stark Narrativ.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Infoblox
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
Logo Geotab
Logo KnowBe4
Logo reichelt elektronik
Logo Odin Groep
Logo Becky.works
Logo Veeam Software
Logo Veeam Software
Logo Incubeta
Logo Palo Alto Networks
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103547 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17340 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euProgressCommunications.eu