www.lubbersdejong.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRProgressCommunications.euINFLUX PR

x.com/ictberichten
Deel dit nu via
Datum: (3 jaar en 35 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Progress Communications

EPOS lanceert EXPAND 40 serie: vereenvoudigde samenwerking

Amsterdam, 22 maart 2022 – EPOS, het premium audiomerk, lanceert vandaag de EPOS EXPAND 40 series. Een nieuwe bluetooth speakerphone voor op kantoor. Daarmee voldoet het bedrijf aan de groeiende behoeften van werknemers om hybride te werken. De plug-and-play Bluetooth® speakerphone is speciaal ontworpen voor kleine tot middelgrote vergaderruimtes. De EXPAND 40 serie neemt veel voorkomende frustraties rond vergaderingen weg, zoals een ingewikkelde opstelling of losgekoppelde audio. Met de EXPAND 40 serie wordt elk teamlid gehoord, ongeacht de locatie.

Beheers de akoestiek van de vergaderruimte
De akoestische omstandigheden in vergaderruimten kunnen uiteenlopen. Daarom is een oplossing die achtergrondgeluiden en echo's wegfiltert essentieel voor een soepele samenwerking. De EXPAND 40 isoleert individuele stemmen in het gesprek met straalvormende (beamforming) microfoons, zodat er een voortreffelijk geluid voor iedereen ontstaat, of ze nu deelnemen op kantoor of op afstand.

Vereenvoudigde samenwerking
Nu er meer meetings op afstand of in een hybride omgeving plaatsvinden, is het belangrijk om de persoonlijke energie weer te geven die vaak verloren gaat bij online contact. Dankzij duplex performance kunnen teams levendige discussies voeren waarbij deelnemers tegelijkertijd kunnen spreken zonder te worden onderbroken. Zo worden online vergaderingen en brainstormsessies nieuw leven ingeblazen.

Connect & Go
Met de EXPAND 40 serie kunnen gebruikers gemakkelijk en snel aansluiten bij vergaderingen met behulp van een USB-C kabel of een Bluetooth® dongle. Met EPOS’ Software Solutions kunnen IT-managers snel en eenvoudig de voorkeuren instellen en het apparaat updaten naar de nieuwste firmware. Dat kunnen ze makkelijk op afstand doen, zodat tijd vrij blijft voor andere taken.

Theis Mørk, VP Product Management bij EPOS: “De lancering van de EXPAND 40 serie is de natuurlijke volgende stap voor EPOS. Aan de ene kant blijven we voldoen aan de behoeften van een continu veranderende werkomgeving en aan de andere kant ligt onze focus scherp op het wegnemen van hindernissen voor zinvolle online samenwerking, zodat we het plezier in de dagelijkse werkomgevingen kunnen terugbrengen."

Voortbouwend op het sterke fundament van de speakerphones uit de EXPAND lijn is de EXPAND 40 serie binnenkort verkrijgbaar in drie uitvoeringen: UC-geoptimaliseerd (met of zonder Bluetooth® USB-dongle) of Microsoft Teams-gecertificeerd met Bluetooth® USB-dongle.

Klik hier voor meer informatie over de EXPAND 40 serie. De adviesprijs van de EXPAND 40 series ligt tussen de €285 en €329.



Over EPOS
EPOS is ontstaan uit de succesvolle joint venture tussen audiospecialist Sennheiser en de wereldwijd toonaangevende hoortechnologiegroep Demant. EPOS ontwerpt, produceert en verkoopt baanbrekende high-end audio- en video-oplossingen voor business professionals en serieuze gamers.

EPOS werkt altijd vanuit geavanceerde technieken en baanbrekende technologieën. Dankzij de ongeëvenaarde audio- en videoconnectiviteit kunnen business professionals beter communiceren en samenwerken - altijd, overal en op elk apparaat. EPOS audio is betrouwbaar, gebruiksvriendelijk en gemaakt voor ultiem comfort.

EPOS, dat eigendom is van de Demant Group en zetelt in Kopenhagen, Denemarken, bouwt voort op meer dan 115 jaar audio-expertise, is wereldwijd actief en heeft kantoren en partners in meer dan 60 landen.

Naast hoogwaardige audio- en video-oplossingen van eigen merk verkoopt EPOS co-branded EPOS I SENNHEISER producten in het kader van een handelslicentieovereenkomst met Sennheiser.

Meer informatie op www.eposaudio.com
Geplaatst:
Verstreken tijd: 3 jaar en 35 dagen
PR contact  

Logo Progress Communications
EPOS contact  

Logo EPOS

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo E-mergo
Logo Axians
Logo RawWorks B.V.
Logo Easystart Office
Logo Nautilus OT
Logo Northwave Cyber Security
Logo Companial
Logo 9altitudes Nederland BV
Logo ClockAssist
Logo Human Journey
Logo The Factory
Logo Hively Nederland B.V.
Logo Reflex Online BV
Logo Awareways
Logo Decos
Logo E-mergo
Logo Networking4ALL
Logo Frontline Solutions
Logo Nautilus OT
Logo Northwave Cyber Security
Logo Techone B.V.
Logo Frontline Solutions
Logo Frontline Solutions
Logo Guardian360 bv
Logo Techone B.V.
Logo BarTrack
Logo Facilitor
Logo Twenty Four Webvertising
Logo SCOS Automaton BV
Logo SCOS Automaton BV
Logo Aronto
Logo Marketingscriptie.nl
Logo Kaspersky
Logo NetApp
Logo reev
Logo Pegasystems
Logo NOBEARS
Logo Lightspeed
Logo Conclusion MBS
Logo Bo5 - online marketing
Logo NTT DATA
Logo Vertiv
Logo Techleap.nl
Logo AvePoint
Logo Bidfood
TARIEVEN
• Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
100713 persberichten
6764 bedrijfsprofielen
53 PR-bureauprofielen
15336 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.lubbersdejong.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRProgressCommunications.euINFLUX PR