www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlwww.whizpr.nlINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (4 jaar en 120 dagen geleden)
Bedrijf:

Verantwoord terug naar kantoor

“Zo kunnen we nu en in de toekomst hybride samenwerken”

Deventer, 15 februari 2022 -Het kabinet wil het thuiswerkadvies versoepelen. Desondanks zullen velen gedeeltelijk thuis blijven werken, dit blijkt uit onderzoek van TNO. Dat betekent dat hybride werken het nieuwe normaal zal worden. Veel organisaties denken daarom na over manieren om dit op permanente basis in te voeren. Wat komt hier zoal bij kijken?

Nu duidelijk is dat COVID-19 bij ons zal blijven, is het belangrijk om op een verantwoorde manier terug te keren naar kantoor. Zo blijft het houden van voldoende afstand een belangrijke veiligheidsmaatregel. “Gelukkig zijn er talrijke oplossingen om toch op een verantwoorde en duurzame manier terug te keren naar kantoor”, aldus Rutger-Jan Loenen, van Dutchview uit Deventer. “Mede dankzij de handige softwareapplicatie FlexWhere kan dit eenvoudig en zonder hoge kosten.”

Je werkplek reserveren
Om de overdracht van besmettingen op kantoor zo laag mogelijk te houden, is het raadzaam om diverse fysieke aanpassingen en regels in acht te nemen omtrent hygiëne en het houden van voldoende afstand. Daarnaast kan slimme software helpen om onder meer de kantoorbezetting goed te spreiden, zodat er nooit te veel mensen tegelijkertijd aanwezig zijn. Loenen: “Flexwerkers hebben zelden een vaste werkplek op het kantoor. In FlexWhere reserveert een medewerker een werkplek of vergaderruimte naar keuze. Op de plattegrond zien ze real-time welke plekken nog beschikbaar zijn.” De software kan worden gebruikt vanaf smartphone, tablet, laptop of PC. Gebruikers kunnen ook zien welke collega’s op welke plek aanwezig zijn op kantoor en wie thuis aan het werk is.

Wanneer meer medewerkers naar kantoor willen komen dan er werkplekken beschikbaar zijn, kan de beheerder ervoor kiezen om zogeheten werkzones in te zetten. “Dit zijn plekken die niet de hele dag door worden gebruikt,” legt Loenen uit, “zoals het bedrijfsrestaurant of een grote (vergader)ruimte. Hierdoor creëer je meer werkplekken, zonder concessies te doen aan het anderhalve-meter-advies.”

Hybride samenwerken
De software ondersteunt ook bij het behouden van voldoende afstand. Zo kunnen bureaus virtueel worden geblokkeerd, zodat deze een natuurlijke afstand garanderen. Daarnaast toont de applicatie op de plattegrond rondom ieder bezet bureau een cirkel van anderhalve meter. De digitale bezettingsplattegrond helpt medewerkers bij het bepalen van de juiste looproute.

Nu er weer meer mensen op kantoor zullen werken, is het belangrijk om dit op een verantwoorde manier te doen. Dit kan met fysieke en technologische middelen. “FlexWhere maakt hybride werken mogelijk zonder ingrijpende en kostbare aanpassingen”, zegt Loenen. “Op deze manier kunnen we nu en in de toekomst hybride samenwerken.”



Over FlexWhere
FlexWhere is een tool voor het reserveren van werkplekken. FlexWhere is een product van Dutchview, gevestigd in Deventer. De tool wordt dagelijks gebruikt door meer dan 285.000 gebruikers. De software voldoet volledig aan alle privacy- en securityvoorwaarden. Er is geen extra hardware nodig, waardoor de implementatie snel kan verlopen.

Verstreken tijd: 4 jaar en 120 dagen
FlexWhere contact  

+31 (0) 570 57 22 14
flexwhere.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo DXC Technology
Logo Schneider Electric
Logo Arval
Logo Databricks
Logo SAS Nederland
Logo EPAM Systems
Logo Trend Micro
Logo ManageEngine
Logo ilionx
Logo Kraken
Logo Zscaler
Logo Pegasystems
Logo Reverse IT
Logo Zscaler
Logo Vertiv
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103738 persberichten
7035 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17466 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlINFLUX PRwww.deepr.nl