ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
INFLUX PRINFLUX PRwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (4 jaar en 169 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: PRGoeroes

VitaalPlus start Vitaal&Fitweek voor Nederlandse 60-plussers

VitaalPlus organiseert van 24 tot en met 28 januari de Vitaal&Fitweek voor Nederlandse 60-plussers. Met tien gratis webinars met gezondheids- en beweegdeskundigen wil het online platform de senioren nog meer bewust maken van het belang van gezondheid, beweging en voeding.

Zo kunnen zij zo lang mogelijk en zonder beperkingen blijven doen wat ze leuk vinden. Na de Vitaal&Fitweek kunnen de 60-plussers zich aanmelden bij VitaalPlus voor dagelijkse trainingen en activiteiten.

Het seniorenplatform VitaalPlus wil Nederlandse 60-plussers laten inzien hoe belangrijk het is om gezond te leven. Daarom organiseert het platform de online Vitaal&Fitweek van maandag 24 tot en met vrijdag 28 januari. Presentatoren en bekende gezichten van VitaalPlus, Martin Boomkens en Jacques van Timmeren, spreken met onder meer Shardi Duijf (Geriatrisch fysiotherapeut Fysioholland), Jeanette de Jaeger (Yogadocent), Esther Hurioglu (Voedingsdeskundige) en Rene Braad (Nederlandse Boksbond). Het programma is een voorproefje van de kennis, tips en beweegprogramma’s die VitaalPlus wekelijks organiseert en waarop belangstellenden zich kunnen abonneren.

Toegankelijk programma

De webinars duren 45 minuten en zijn iedere dag thuis te volgen om 10.00 en 19.00 uur. Deelname is gratis. Na afloop is er gelegenheid om vragen te stellen. Inschrijven is hier mogelijk. Via een toegestuurde link kunnen de webinars eenvoudig worden gevolgd op de telefoon, computer of tv.

Over VitaalPlus

Het online platform VitaalPlus is 100% afgestemd op Nederlandse senioren. Met als doel hen zo lang mogelijk fit en gezond van hun leven te laten genieten. Via een abonnement biedt het platform elke week nieuwe drie trainingen, gericht op conditie, kracht, weerstand en geestelijke gezondheid. Voor wie wil afvallen, meer bewegen, beter ontspannen of samen met anderen wil wandelen of fietsen. Zonder gedoe, gewoon in de eigen omgeving en op eigen tempo te volgen.

Verstreken tijd: 4 jaar en 169 dagen
PR contact  

Logo PRGoeroes
VitaalPlus contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Tineco
Logo DXC Technology
Logo EPAM Systems
Logo osapiens
Logo Youforce
Logo Veeam Software
Logo Wuunder
Logo SureSync
Logo Proofpoint
Logo Techleap.nl
Logo NetApp
Logo Keepit
Logo Workday
Logo We talk SEO B.V.
Logo Buckaroo B.V.
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103884 persberichten
7046 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17564 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
INFLUX PRwww.whizpr.nlINFLUX PR