www.lubbersdejong.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRINFLUX PR

x.com/ictberichten
Deel dit nu via
Datum: (3 jaar en 62 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

ilionx versterkt digitale beveiliging van EBN met NextGen security operations center

Energie Beheer Nederland (EBN) kiest voor een krachtige digitale beveiliging met het NextGen security operations center (SOC) van ilionx. Met zo'n 160 medewerkers draagt EBN bij aan de Nederlandse klimaatambities door de energiewaardeketen mede te verduurzamen. EBN heeft te maken met een doorontwikkeling van het IT-landschap, dat directe gevolgen heeft voor de digitale beveiliging van essentiële bedrijfsdata en gevoelige persoonsgegevens. Met het NextGen SOC helpt ilionx EBN bij het 24/7 monitoren en beschermen van het IT-landschap tegen cyberdreigingen.

Veranderde IT-architectuur vraagt om passende cybersecurity
Cybercriminaliteit ontwikkelt zich elke dag en wordt steeds geavanceerder. Met het NextGen SOC van ilionx beschermt EBN haar IT-architectuur voor de complexe dreigingen die hierdoor ontstaan. Om afwijkingen in het IT-landschap te identificeren, maakt het NextGen SOC van ilionx gebruik van artificial intelligence (AI), machine learning (ML) en gedragsmodellen van gebruikers. Cybersecurity wordt met data science gecombineerd door het security information & event management (SIEM)-platform van Exabeam. De detectie en analyse van een eventuele dreiging en het ingrijpen bij incidenten gaat tot drie keer sneller in vergelijking met andere SOC’s. Het resultaat is een optimale bescherming van EBN's data tegen kwaadwillenden.

Sander de Waal, coördinator infrastructuur en security bij EBN: “We waren op zoek naar een SOC die past bij onze nieuwe architectuur. Bij de keuze voor ilionx hebben we ons niet alleen laten leiden door de technologie, maar ook door de aansluiting van hun aanpak en dienstverlening op ons eisen- en wensenpakket.”

Martin Hoff, CIO bij EBN: “Het is knap hoe ilionx zich heeft ingeleefd in wie we zijn en hoe we het liefste werken. Ze hebben met Exabeam een mooi product voor SIEM. De aanpak van ilionx past goed bij ons en ze hebben kennis van zaken als het gaat om cybersecurity. Toen we uiteindelijk met elkaar aan tafel zaten, waren er geen verrassingen voor ons. De juiste mensen waren aanwezig en we hadden direct een inhoudelijk gesprek waarin de taken werden verdeeld en acties werden uitgezet. Dat vonden wij heel prettig.”

Joep Kremer, managing security consultant bij ilionx: “We garanderen een korte time to market van het SOC, namelijk één maand. Wanneer het SOC eenmaal staat, wordt het IT-landschap van EBN dag en nacht gecontroleerd op cyberdreigingen. Als events afwijken van het normale netwerkverkeer worden onze securityspecialisten gealarmeerd en gaan ze direct aan de slag om de dreiging te mitigeren. Met het SOC versterkt EBN de digitale beveiliging van het IT-landschap en is de organisatie optimaal beschermd tegen ransomware, datalekken en downtime.”
Geplaatst:
Verstreken tijd: 3 jaar en 62 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
ilionx contact  

Logo ilionx
  (088) 05 90 500
  info@ilionx.com
  www.ilionx.com

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo E-mergo
Logo Axians
Logo RawWorks B.V.
Logo Easystart Office
Logo Nautilus OT
Logo Northwave Cyber Security
Logo Companial
Logo 9altitudes Nederland BV
Logo ClockAssist
Logo Human Journey
Logo The Factory
Logo Hively Nederland B.V.
Logo Reflex Online BV
Logo Awareways
Logo Decos
Logo E-mergo
Logo Networking4ALL
Logo Frontline Solutions
Logo Nautilus OT
Logo Northwave Cyber Security
Logo Techone B.V.
Logo Frontline Solutions
Logo Frontline Solutions
Logo Guardian360 bv
Logo Techone B.V.
Logo BarTrack
Logo Facilitor
Logo Twenty Four Webvertising
Logo SCOS Automaton BV
Logo SCOS Automaton BV
Logo Aronto
Logo Marketingscriptie.nl
Logo Kaspersky
Logo NetApp
Logo reev
Logo Pegasystems
Logo NOBEARS
Logo Lightspeed
Logo Conclusion MBS
Logo Bo5 - online marketing
Logo NTT DATA
Logo Vertiv
Logo Techleap.nl
Logo AvePoint
Logo Bidfood
TARIEVEN
• Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
100713 persberichten
6764 bedrijfsprofielen
53 PR-bureauprofielen
15336 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.lubbersdejong.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRINFLUX PR