www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
www.deepr.nlINFLUX PRProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (5 jaar en 128 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

Meer vrouwen in de IT: lancering female ilionx

Hoog tijd voor meer IT-vrouwen, ook in de top

Utrecht - ilionx lanceert female ilionx, hét vrouwennetwerk voor en door de vrouwen van ilionx. Met het initiatief wil de IT-dienstverlener vrouwen aanmoedigen om meer impact te maken in de IT-wereld. female ilionx inspireert en motiveert vrouwen te bouwen aan eigen talenten en een waardevol netwerk. Zo wil de IT-dienstverlener vrouwen stimuleren om door te groeien naar de top. Daarnaast wil ilionx de zichtbaarheid van vrouwen in de techsector vergroten en zo meer vrouwelijke werknemers werven. Op dit moment is 14 procent van de werkenden in de IT een vrouw. ilionx kent een percentage van 15 procent. Om meer vrouwelijke werknemers te werven werkt ilionx samen met Techionista Academy.

Ambitieuze plannen
female ilionx organiseert netwerkbijeenkomsten waarbij rolmodellen onderwerpen op de kaart zetten. Letticia de Hart, IT-vlogger en voorzitter van female ilionx: “Wij van female ilionx zitten vol ambitie. De komende jaren willen we meer vrouwen verwelkomen en ze de kans geven om te groeien binnen onze organisatie. Vrouwen vormen een waardevolle aanwinst. Zo presteren teams waarin het aantal mannen en vrouwen in balans is beter. Daarnaast hebben vrouwen unieke vaardigheden in huis die een aanvulling vormen op een nu nog door mannen gedomineerde werkvloer.”

Jan Veltman, directeur bij ilionx: “Ik geloof in de kracht van meer vrouwen in de IT. De lancering van dit initiatief vormt een eerste stap van een mooie reis. Ik stimuleer vrouwen graag om hun weg te vinden binnen onze IT-organisatie. En via female ilionx kunnen vrouwen elkaar sneller vinden, ik steun de ambitieuze plannen van dit initiatief dan ook van harte.”

Meer vrouwen aan boord
Naast de lancering van female ilionx heeft de IT-dienstverlener een samenwerking met de Techionista Academy om meer vrouwelijke werknemers te werven. Techionista stoomt vrouwen in korte tijd klaar voor een baan in de techsector. Vrouwen kunnen onder meer aan de slag als data engineer, data analist & business intelligence professional. Op dit moment hebben al twintig vrouwen van de Techionista Academy een carrière in de techsector mogen kickstarten bij ilionx.

Recent van ilionx  
ilionx behaalt SBTi-validatie voor haar klimaatdoelen

ilionx ondertekent Convenant Reservisten en Werkgevers

ilionx behaalt Elite Partnerstatus bij Snowflake

Verstreken tijd: 5 jaar en 128 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
ilionx contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Red Hat
Logo HCC
Logo Xebia
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103946 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17598 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlINFLUX PR