www.marcommit.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlwww.deepr.nlwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (4 jaar en 176 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

BouwTag-applicatie myBrand bekroond met Quality Award OutSystems

Geertruidenberg – myBrand, SAP- en OutSystems-dienstverlener en -kennispartner, heeft de Quality Award OutSystems ontvangen voor de BouwTag-applicatie die zij in slechts tien weken tijd maakten voor Visser Assen. De kernapplicatie ontvangt data en stuurt deze door aan vier onderliggende applicaties die betrokken zijn bij het facturatieproces van BouwTag. Met de Quality Award OutSystems toont myBrand aan dat de BouwTag-applicatie voldoet aan de hoogste standaarden die OutSystems aan software stelt. In totaal behaalde de BouwTag-applicatie een score van 89 procent. De Quality Award wordt alleen toegekend wanneer de score minstens 85 procent bedraagt.

Het Quality apps-programma
In het Quality apps-programma wordt een project beoordeeld op verschillende technische aspecten, van architectuur tot codekwaliteit en van prestaties tot UX/UI. Op het aspect architectuur scoorde de BouwTag-applicatie van myBrand 98,8 procent. Het onderdeel UX/UI werd beoordeeld op 80,2 procent. De beoordeling vond plaats door middel van een audit. Deze bestond uit een demo en uit verschillende gesprekken met OutSystems-experts.

Jos van Spronsen, Delivery Manager OutSystems bij myBrand: “Ik ben enorm trots dat we als OutSystems-partner onze eerste Quality Award voor de BouwTag-applicatie van Visser Assen mogen ontvangen. myBrand heeft lange termijn relaties, de medewerker en kwaliteit hoog in het vaandel staan. Dat wordt nu erkend met deze award. Dat we uitzonderlijk hoog scoren op het aspect architectuur is daarbij de kers op de taart. Het bewijst dat de BouwTag-applicatie op een duurzame manier is gebouwd door consultants die hun vak verstaan. We garanderen daarmee flexibiliteit en wendbaarheid voor Visser Assen en minimaliseren het risico op software-problemen gedurende de levenscyclus van de applicatie. En dat is precies waar we bij myBrand voor staan.”

Over de BouwTag-applicatie
Visser Assen levert alles wat je nodig hebt voor bouwen, meten en bebakenen. Twee jaar geleden introduceerde het bedrijf de BouwTag, een IoT-oplossing voor slim materieelbeheer en diefstalbeveiliging. Vanwege het succes van dit product wilde Visser Assen met spoed de administratie rondom deze dienst automatiseren. myBrand ontwikkelde in tien weken tijd een applicatie op basis van het low-code platform van OutSystems.

Lees hier meer over de applicatie: https://mybrand.nl/mybrand-ontwikkelt-in-tien-weken-bouwtag-applicatie-voor-visser-assen/
Recent van myBrand  
myBrand Conclusion behaalt Business AI Operations-certificering als enige Nederlandse SAP-partner

myBrand Conclusion versterkt strategische koers met focus op innovatie en nieuw leiderschap

Verstreken tijd: 4 jaar en 176 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
myBrand contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
Logo Proofpoint
Logo Graduate Ventures
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlINFLUX PR