www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (5 jaar en 137 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

Helft Nederlanders maakt overal waar het kan account aan via Facebook-account

Drie op de vijf Nederlanders logt automatisch in bij e-mail

Utrecht – Maar liefst de helft (47%) van de Nederlanders maakt, wanneer het kan, gebruik van de mogelijkheid om met hun Facebookaccount of ander social media-account in te loggen. Hierdoor hoeven zij geen nieuwe gegevens in te voeren, maar krijgt Facebook ook toegang tot bepaalde data. Dit blijkt uit onderzoek van Orange Cyberdefense onder bijna 1100 Nederlanders.

Jort Kollerie, Head of Security Consulting & Ethical Hacking bij Orange Cyberdefense: “Het klinkt aantrekkelijk om geen nieuwe gegevens in te voeren en automatisch in te loggen. Echter, er zit ook een keerzijde aan dat gemak. Zo geef je Facebook ook in veel gevallen toegang tot metadata, wanneer je met hun account inlogt. Zo weten ze welk festival je bezoekt als je inlogt op Ticketswap en waar de reis heen gaat als je inlogt op Airbnb. Daarnaast kleven er veiligheidsrisico’s aan, iets waar niet alle Nederlanders zich bewust van zijn. Het risico wordt beperkt wanneer er overal een uniek account en wachtwoord worden gebruikt. Wanneer je account bij Google of Facebook wordt gehackt en je wachtwoord op straat ligt, kunnen kwaadwillende mogelijk direct via meerdere websites bij andere persoonlijke gegevens komen.”

Automatisch inloggen op websites
In bovenstaand geval is het gemak dat de mens dient. Dat geldt ook voor ander online gedrag. Zo heeft maar liefst 44 procent van de Nederlanders hun webbrowser zo ingesteld dat zij automatisch inloggen wanneer zij een site bezoeken waar ze al een account hebben. Bij e-mailprogramma’s is dit percentage nog hoger: 61 procent van de Nederlanders heeft ingesteld dat zij automatisch inloggen in hun e-mailprogramma. Dat betekent dat er geen wachtwoord ingevuld hoeft te worden en dat er geen gebruik wordt gemaakt van multifactorauthenticatie.

Verstreken tijd: 5 jaar en 137 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
Orange Cyberde.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Proofpoint
Logo Zscaler
Logo LANCOM Systems
Logo Workday
Logo IG&H
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo osapiens
Logo Marcommit
Logo PARKSIDE
Logo Exact
Logo Onguard
Logo Lightspeed
Logo Conclusion
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl