www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
INFLUX PRwww.deepr.nlProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (5 jaar en 108 dagen geleden)
Bedrijf:

Cisco ondersteunt COP26

Samenvatting:
  • Cisco kondigt met trots zijn samenwerking met COP26 aan, de wereldwijde klimaatconferentie in Glasgow van 31 oktober tot 12 november 2021
  • Legislate for Webex verbindt fysieke en virtuele deelnemers op een veilige manier met elkaar en zorgt ervoor dat cruciale onderhandelingen tussen wereldleiders plaats kunnen vinden
Amsterdam, 01 november 2021 – Cisco kondigt met trots zijn samenwerking met COP 26, de VN-conferentie over klimaatverandering, aan. Tijdens dit evenement ondersteunt Cisco met zijn technologie en partners de debatten en vergaderen op afstand. Hiervoor wordt Legislate for Webex gebruikt, een platform dat specifiek is ontworpen om veilige, hybride discussies te faciliteren. Beleidsmakers kunnen op deze manier vanaf elke locatie dan ook hun mede-beslissers kunnen zien, horen, en hun eigen input kunnen leveren.

Het systeem kan ook gebruikt worden om op een veilige manier te stemmen en om in een hybride omgeving onderhandelingen te voeren. Voor spontane discussies kunnen beveiligde Webex break-out sessies worden gebruikt, en live vertalingen en ondertiteling is beschikbaar waar nodig.

“Cisco is trots om beleidsmakers van over de hele wereld en hun teams te helpen bij de belangrijkste klimaatonderhandelingen tot nu toe. We geloven dat het aan ons allemaal is om ervoor te zorgen dat de toekomst inclusief en duurzaam is,” aldus Fran Katsoudas, Chief People, Policy & Purpose Officer bij Cisco. “De acties die we ondernemen om vandaag onze planeet te beschermen zijn essentieel om die missie te bereiken. Dit is een beslissend moment voor het klimaatbeleid en voor de toekomst van onze planeet dus we zijn ontzettend trots om samen te werken met COP 26.”

Zie hier het volledig Engelstalige bericht, met daarin meer informatie over de technologie en over welke infrastructuur Cisco nog meer levert om COP26 mogelijk te maken.

Verstreken tijd: 5 jaar en 108 dagen
Cisco contact  

0800 0200 791
www.cisco.com

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
Logo KnowBe4
Logo HeadFirst Group
Logo Deel
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103930 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17593 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
www.deepr.nlProgressCommunications.euProgressCommunications.eu