www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRwww.whizpr.nlINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (5 jaar en 169 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: TEAM LEWIS

BlackBerry en Deloitte werken samen aan IoT-softwarebeveiliging

Fabrikanten krijgen inzicht om kwetsbaarheden in de beveiliging van software supply chain aan te pakken

Amsterdam, 8 oktober 2021 – BlackBerry en Deloitte gaan samenwerken om fabrikanten te helpen bij de beveiliging van hun software supply chain. Als onderdeel van de overeenkomst gebruikt Deloitte de analyse-tool BlackBerry® Jarvis™, om opensource software (OSS), Common Vulnerabilities & Exposures (CVE) en Software Bill of Materials (SBOM) analyses uit te voeren voor hun klanten in de medische, automobiel- en ruimtevaartsector. Op deze manier blijft hun software veilig met behulp van intelligente data die het platform biedt.

BlackBerry Jarvis is ontworpen om het hoofd te bieden aan de toenemende complexiteit en toenemende cyberveiligheidsrisico's in softwaretoeleveringsketens die uit meerdere lagen bestaan. Het stelt fabrikanten in staat om de herkomst van hun code en elk afzonderlijk softwareonderdeel dat in hun supply chains terechtkomt te inspecteren. Dit zorgt ervoor dat producten veilig zijn en geüpdatet met de laatste beveiligingspatches. Jarvis kan daarnaast kwetsbaarheden identificeren en verhelpen door ze binnen enkele minuten te achterhalen en vervolgens diepgaande bruikbare inzichten te bieden. Voorheen waren hiervoor tijdrovende handmatige scans nodig.

Het volledige Engelstalige persbericht is hier te vinden.



BERICHT VOOR DE REDACTIE

Over BlackBerry
BlackBerry (NYSE: BB; TSX: BB) levert betrouwbare beveiligingssoftware en -diensten aan organisaties en overheidsinstellingen wereldwijd, die ze nodig hebben om het Internet of Things te beveiligen. Het bedrijf beveiligt meer dan 500 miljoen eindpunten, waaronder 195 miljoen auto's op de weg. Gevestigd in Waterloo, Ontario, zet het bedrijf AI en machine learning in om innovatieve oplossingen te bieden op het gebied van veiligheid, cybersecurity en dataprivacy. Daarnaast is BlackBerry voorloper op belangrijke gebieden zoals endpointsecurity-management, encryptie en geïntegreerde systemen.Voor meer informatie, bezoek BlackBerry.com en volg het bedrijf via @BlackBerry.



Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Ingrid van den Nieuwenhof, Marjolein van Aarle of Evi van Lieshoud van TEAM LEWIS:
Tel:+31 40 235 46 00
E-mail:blackberryNL@teamlewis.com

Verstreken tijd: 5 jaar en 169 dagen
BlackBerry contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo DPDK
Logo Stichting Z-CERT
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Schneider Electric
Logo Ciphix
Logo Brightmine
Logo Schneider Electric
Logo HCC
Logo Proofpoint
Logo PocketBook
Logo MIRhosting
Logo LANCOM Systems
Logo S2GRUPO
Logo KnowBe4
Logo Trend Micro
Logo Bidfood
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103395 persberichten
7014 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17251 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlINFLUX PRwww.whizpr.nl