ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.lubbersdejong.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Deel dit nu via
Datum: (4 jaar en 160 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: TEAM LEWIS

Cybercriminelen gebruiken exotische programmeertalen

Amsterdam, 27 juli 2021 - Hackers gebruiken steeds vaker ongebruikelijke programmeertalen om malware aan te passen of nieuwe malware te ontwikkelen. Dit wordt geïllustreerd door de studie "Old Dogs New Tricks" van BlackBerry Limited, leverancier van beveiligingssoftware en-diensten.

Samenvatting onderzoek
Malware-auteurs hebben wellicht de reputatie traag te zijn met het veranderen van wat voor hen werkt. Maar dit is niet altijd het geval. Sommige malwaregroepen hebben van de gelegenheid gebruik gemaakt om nieuwe of "exotische" programmeertalen uit te proberen om detectie door beveiligingsexperts te omzeilen, of om specifieke pijnpunten in hun ontwikkelingsproces aan te pakken.

Het BlackBerry Research & Intelligence-team koos vier ongewone programmeertalen die van belang waren om te onderzoeken. Programmeertalen zijn bijvoorbeeld Go, D, Nim en Rust. De BlackBerry-onderzoekers ontdekten dat:
  • Deze talen kunnen bestaande handtekening gebaseerde detectie tegengaan
  • Het gebruik van ongebruikelijke talen maakt reverse-engineering moeilijker
  • Nieuwe programmeertalen maskeren malware, waardoor deze niet alleen moeilijker te detecteren is, maar ook moeilijker te kraken
  • Het rapport laat zien wie deze talen gebruikt en welke ontwikkelingen kunnen worden verwacht. Tegelijkertijd bevat het rapport een lijst van de bekende malware die in de afgelopen tien jaar in deze ongebruikelijke talen is geschreven.
“Malware-auteurs staan bekend om hun vermogen om hun vaardigheden en gedrag aan te passen en te profiteren van nieuwere technologieën. Dit rapport gaat in op minder productieve programmeertalen en hun gebruik in het malwarelandschap. Het is van cruciaal belang dat de industrie en klanten deze trends begrijpen en in de gaten houden, aangezien ze alleen maar zullen toenemen”, aldus Eric Milam, VP Threat Research bij BlackBerry.

Om het rapport te downloaden, ga naar: https://blogs.blackberry.com/en/2021/07/old-dogs-new-tricks-attackers-adopt-exotic-programming-languages



BERICHT VOOR DE REDACTIE

Over BlackBerry
BlackBerry (NYSE: BB; TSX: BB) levert betrouwbare beveiligingssoftware en -diensten aan organisaties en overheidsinstellingen wereldwijd, die ze nodig hebben om het Internet of Things te beveiligen. Het bedrijf beveiligt meer dan 500 miljoen eindpunten, waaronder 175 miljoen auto's op de weg. Gevestigd in Waterloo, Ontario, zet het bedrijf AI en machine learning in om innovatieve oplossingen te bieden op het gebied van veiligheid, cybersecurity en dataprivacy. Daarnaast is BlackBerry voorloper op belangrijke gebieden zoals endpointsecurity-management, encryptie en geïntegreerde systemen. Voor meer informatie, bezoek BlackBerry.com en volg het bedrijf via @BlackBerry.



Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Ingrid van den Nieuwenhof of Evi van Lieshoud van LEWIS:
Tel: +31 40 235 46 00
E-mail: blackberryNL@teamlewis.com
Geplaatst:
Verstreken tijd: 4 jaar en 160 dagen
BlackBerry contact  

Logo BlackBerry

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo E-mergo
Logo Axians
Logo RawWorks B.V.
Logo Easystart Office
Logo Nautilus OT
Logo Northwave Cyber Security
Logo Companial
Logo 9altitudes Nederland BV
Logo ClockAssist
Logo Human Journey
Logo The Factory
Logo Hively Nederland B.V.
Logo Reflex Online BV
Logo Awareways
Logo Decos
Logo E-mergo
Logo Networking4ALL
Logo Frontline Solutions
Logo Nautilus OT
Logo Northwave Cyber Security
Logo Techone B.V.
Logo Frontline Solutions
Logo Frontline Solutions
Logo Guardian360 bv
Logo Techone B.V.
Logo BarTrack
Logo Facilitor
Logo Twenty Four Webvertising
Logo SCOS Automaton BV
Logo SCOS Automaton BV
Logo Aronto
Logo Marketingscriptie.nl
Logo Kaspersky
Logo NetApp
Logo reev
Logo Pegasystems
Logo NOBEARS
Logo Lightspeed
Logo Conclusion MBS
Logo Bo5 - online marketing
Logo NTT DATA
Logo Vertiv
Logo Techleap.nl
Logo AvePoint
Logo Bidfood
TARIEVEN
• Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
100717 persberichten
6766 bedrijfsprofielen
53 PR-bureauprofielen
15339 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.lubbersdejong.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euProgressCommunications.eu