Oss, 1 oktober 2002 – ORCAvoice heeft Eric Reuser benoemd tot algemeen directeur. Hij volgt Johan van Veen op die zich onder andere zal gaan focussen op de verdere uitbouw van het partnernetwerk en zich gaat richten op nieuwe ontwikkelingen in de telecomsector. De expertise en het relatienetwerk van Van Veen blijven op deze manier optimaal benut.
Reuser trad ruim drie jaar geleden in dienst bij ORCAvoice als senior projectleider. In deze functie was hij verantwoordelijk voor complexe implementatieprojecten en gaf hij leiding aan het projectbureau dat zich steeds verder professionaliseerde.
“Sinds zijn aantreden bij ORCAvoice heeft Eric Reuser aangetoond dat hij over operationele- en managementvaardigheden beschikt om het bedrijf te leiden. Daarnaast heeft hij een heldere visie op de huidige en toekomstige rol van ORCAvoice in en buiten Nederland. Ik zie de toekomst dan ook vol vertrouwen tegemoet”, aldus Van Veen die ORCAvoice ruim tien jaar geleden oprichtte.
Over ORCAvoice bv:
ORCAvoice is opgericht in 1991 en is binnen en buiten Nederland één van de belangrijkste spelers op het gebied van Computer Telephony. ORCAvoice ontwikkelt en implementeert geavanceerde communicatietoepassingen, zoals voice response systemen en telefonieservers. Deze zijn gebaseerd op het Windows 2000 operating systeem. Door de volledig open structuur komt een veelvoud aan functionaliteiten beschikbaar en kan aan alle individuele wensen en eisen op het gebied van telecommunicatie worden voldaan. Er wordt gebruik gemaakt van de modernste technieken, zoals bijvoorbeeld spraakherkenning of text-to-speech. Daarnaast is integratie met Internet mogelijk.
Voor meer informatie:
ORCAvoice bv
Shera Williams
0412 – 695100
Shera.Williams@orcavoice.nl