www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (5 jaar en 53 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

Manpower betreedt nieuw kantoor in Emmen

Pand in hoofdstraat van Emmen leidt tot meer contact met doelgroep

Diemen – Manpower, uitzendbureau en arbeidsbemiddelaar, is dit voorjaar binnen Emmen verhuisd naar een nieuw kantoor. Het nieuwe kantoor bevindt zich in de hoofdstraat van Emmen wat de zichtbaarheid van Manpower in de stad vergroot. Ook is het uitzendbureau beter benaderbaar voor potentiële opdrachtgevers en kandidaten door de nieuwe locatie: omdat het een A-locatie plek is, is er geen drempel om even binnen te stappen.

Dichter op doelgroep door persoonlijk contact
Omdat er geen drempel is om even binnen te stappen op Hooggoorns 14 is persoonlijk contact snel gerealiseerd. Dat is erg belangrijk voor de kandidaten die Manpower werft. Met het nieuwe kantoor staat Manpower dus dichter bij deze doelgroep, iets waar de opdrachtgevers van zullen profiteren.

Goede ontwikkelkansen voor meer kandidaten
Talenten uit de regio kunnen profiteren van de ontwikkelmogelijkheden die Manpower biedt. Middels het traject MyPath biedt Manpower haar talenten namelijk een persoonlijk ontwikkelplan, waarmee ze hun professionele en individuele kracht volledig kunnen benutten. In combinatie met de grootte van de organisatie, zorgt dit voor een scala aan ontwikkelmogelijkheden.

Extra consultant
Om de regio Emmen nog beter te bedienen dan voorheen, heeft Manpower ook geïnvesteerd in een extra consultant voor dit kantoor. In totaal is er momenteel vier professionals werkzaam in het op 1 maart geopende kantoor. Dit zijn allemaal consultants die woonachtig zijn in de regio en er een groot netwerk hebben.

Janine Bos, directeur bij Manpower: “We zijn blij deze stap binnen Emmen te kunnen nemen. Het is een mooie regio vol met ambitieuze potentiële kandidaten en ondernemers. Door ons nieuwe en vooral beter zichtbare kantoor, kunnen we nog meer kandidaten ondersteunen in de ontwikkeling van hun talenten en kunnen meer regionale ondernemers gebruikmaken van onze ervaring en expertise op het gebied van HR- en personeelsvraagstukken. We kijken ernaar uit hen hier volledig in te ontlasten.”

Justin van Abbema, werkzaam als Area Manager bij de vestiging in Emmen: “Ons team komt uit deze regio. Dat maakt dat we als geen ander weten wat er speelt en hoe we de markt het best kunnen bedienen. Ik kijk ernaar uit nog meer potentiële opdrachtgevers en kandidaten kennis te laten maken met de vele mogelijkheden die Manpower te bieden heeft.”
Recent van ManpowerGroup  
Nederlandse werkgelegenheid krijgt flinke terugval maar blijft wereldwijd sterk presteren

Nederland op tiende plek wereldwijd in werkgelegenheidsverwachting tweede kwartaal 2026

Werknemers komen in beweging: de helft oriënteert zich op andere baan

Verstreken tijd: 5 jaar en 53 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
ManpowerGroup contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo ACES Direct
Logo Proofpoint
Logo Zscaler
Logo LANCOM Systems
Logo Workday
Logo IG&H
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo osapiens
Logo Marcommit
Logo PARKSIDE
Logo Exact
Logo Onguard
Logo Lightspeed
Logo Conclusion
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103845 persberichten
7044 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17533 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRINFLUX PR