www.marcommit.nlwww.lubbersdejong.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRINFLUX PRProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Deel dit nu via
Datum: (4 jaar en 75 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

Overheid werkt met 2 keer zoveel applicaties dan andere sectoren

Ambtenaren zijn positief gestemd over thuiswerkvoorzieningen

Eindhoven – Werkenden in de overheidssector gebruiken gemiddeld maar liefst negen applicaties in hun werk. Dat zijn meer dan twee keer zoveel applicaties dan dat andere sectoren zoals zorg en industrie gebruiken. Zij gebruiken gemiddeld slechts vier applicaties. Dit blijkt uit onderzoek van IT-dienstverlener Ictivity, uitgevoerd onder 1.730 werkende Nederlanders, waarvan er 440 in de overheidssector werkzaam zijn.

Ambtenaren zijn thuiswerkers
Al voor de coronacrisis werkten ambtenaren relatief het vaakst thuis. Bijna de helft (47%) deed dit al minimaal een aantal keer per maand. In andere sectoren ligt dit percentage rond de dertig procent. De overheidssector is dan ook de sector waar veruit de meeste werknemers verwachten na de coronacrisis nog meer vanuit huis te gaan werken dan voorheen. Maar liefst 68 procent verwacht dit, terwijl dit percentage bij andere sectoren schommelt tussen de 24 en 41 procent.

Twee derde (66%) van de ambtenaren geeft daarbij aan dat zij hun werk vanaf de thuiswerkplek volledig kunnen uitvoeren. Wat gemiddeld ruim twintig procent meer is dan in andere sectoren. De overheidssector is tevens veruit het meest positief over de IT-voorzieningen om thuis te werken. Voor de coronacrisis gaven ze de voorzieningen al een 7,2, nu ligt dit cijfer op een 7,8. Bij andere sectoren is dit respectievelijk een 6,6 en een 7,0.

Wilbert van Beek, algemeen directeur bij Ictivity: “Binnen de overheid wordt het vaakst van alle sectoren gebruik maakt van een digitale werkplek, maar liefst 83 procent van de ambtenaren gebruikt dit. Dit hoge percentage heeft zeker invloed op hoe positief werknemers in de overheidssector het thuiswerken ervaren. Een digitale werkplek maakt het mogelijk om vanaf iedere plek toegang te hebben tot de benodigde gegevens en applicaties. Tegelijkertijd is binnen gemeentes sprake van een zeer complex applicatielandschap. Werknemers ervaren hier hinder van omdat applicaties nu vaak niet of onvoldoende gekoppeld zijn. Daardoor moeten zij regelmatig wisselen tussen verschillende applicaties om alle benodigde informatie te verzamelen. De koppeling tussen verschillende applicaties is niet iets wat gemeentes zelf in de hand hebben. Het zou daarom mooi zijn wanneer applicatieleveranciers de stap nemen om de gegevensuitwisseling tussen applicaties te vereenvoudigen, om zo de gebruiksvriendelijkheid te verbeteren.” 

Geplaatst:
Verstreken tijd: 4 jaar en 75 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
Ictivity contact  

Logo Ictivity
  +31(0)88-428 4848
  info@ictivity.nl
  www.ictivity.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Spryng
Logo Axini
Logo Glampings.com
Logo QR Connect
Logo Hostingjournalist.com
Logo The Caring Company
Logo Brainial B.V.
Logo KonductiT
Logo RMMBR
Logo Companial
Logo KRNWTR+ | Zereau Drinks
Logo Rubicon B.V.
Logo Dovilo
Logo NetRom Software
Logo ISOPlanner
Logo Spryng
Logo Facilitor
Logo Networking4ALL
Logo BusinessCom
Logo Onventis B.V.
Logo PQR
Logo Techone B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo BarTrack
Logo E-mergo
Logo Networking4ALL
Logo Frontline Solutions
Logo Nautilus OT
Logo HCC
Logo Rewire
Logo Schneider Electric
Logo Incubeta Noord-Europa
Logo Schneider Electric
Logo Cloudar
Logo Dell Technologies
Logo ReliaQuests
Logo Schneider Electric
Logo Kaspersky
Logo Nutanix
Logo Fujitsu Nederland
Logo Veeam Software
Logo Whizpr
Logo Veeam Software
TARIEVEN
• Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
101068 persberichten
6820 bedrijfsprofielen
55 PR-bureauprofielen
15604 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.lubbersdejong.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRINFLUX PRProgressCommunications.eu