www.lubbersdejong.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euINFLUX PR

x.com/ictberichten
Deel dit nu via
Datum: (4 jaar en 13 dagen geleden)
Bedrijf:

Cisco-studie ziet kritieke rol voor privacy als gevolg van de pandemie

SAMENVATTING
  • Wereldwijde studie constateert aanzienlijke privacyzorgen als gevolg van de pandemie en de snelle verschuiving naar thuiswerken en de behoefte om gezondheidsinformatie van individuele personen te gebruiken.
  • Privacywetgeving over de hele wereld is zeer goed ontvangen. Bijna 80% van de security- en privacyprofessionals ziet een positieve impact op hun organisatie.
  • Een sterke privacyinfrastructuur en robuuste securitypraktijken zijn essentieel voor sociaal en economisch herstel na de pandemie.
Amsterdam, 28 januari 2021 - Cisco publiceert vandaag de 2021 Data Privacy Benchmark Study, de vierde jaarlijkse editie van het onderzoek naar hoe bedrijven wereldwijd met privacy omgaan. Hieruit blijkt dat het belang van privacybescherming tijdens de pandemie is toegenomen en dat bedrijven die goede privacymaatregelen nemen daarvan steeds meer voordelen genieten. Het onafhankelijke, geanonimiseerde onderzoek analyseerde de antwoorden van 4.400 beveiligings- en privacyprofessionals in 25 landen - waaronder Nederland - en onderzocht de houding ten opzichte van privacywetgeving. Ook is gekeken naar de opkomst van het meten van privacy en het rapporteren van de uitkomsten aan het management.

In een tijd van ontwrichting en onzekerheid vanwege de pandemie werd plotseling persoonlijke informatie verwacht en soms zelfs geëist van mensen om de verspreiding van corona onder controle te krijgen. Tegelijkertijd zijn mensen een groot deel van hun leven online gaan leiden. Hierdoor is een trend die normaal jaren zou hebben geduurd in een stroomversnelling geraakt. Dit heeft de nodige uitdagingen opgeleverd op het gebied van privacy voor organisaties die zich aan de wet willen houden, de verspreiding van de pandemie willen voorkomen en tegelijkertijd de rechten van individuele werknemers willen eerbiedigen. Consumenten en het grote publiek maken zich steeds meer zorgen over de manier waarop hun persoonlijke gegevens worden gebruikt.

Nederland
In veel gevallen wijken de uitkomsten van het onderzoek in Nederland niet veel af van de gemiddelden. Belangrijke uitzondering betreffen de investeringen in privacy en de zakelijke voordelen die daarmee behaald worden. Gemiddeld wordt in Nederland door organisaties ruim 2,5 miljoen euro geïnvesteerd in privacy, terwijl de gemiddelde investeringen wereldwijd bijna 2 miljoen euro bedragen en in Europa 1,7 miljoen euro. Tegenover deze investeringen staan in Nederland zakelijke voordelen met een waarde van iets meer dan 2,5 miljoen euro. De verhouding tussen privacy-investeringen en de zakelijke opbrengsten blijft in Nederland echter achter bij het wereldwijde en Europese gemiddelde.

Andere belangrijke bevindingen uit het rapport zijn onder meer (percentages betreffen de wereldwijde gemiddelden):
  • Privacy is veel meer dan alleen een compliance-kwestie, aangezien bedrijven het nu zien als een fundamenteel mensenrecht en een bedrijfskritische prioriteit voor het management.
    • 60% van de organisaties zegt niet voorbereid te zijn geweest op de privacy- en beveiligingseisen die het thuiswerken met zich meebrengt.
    • 93% van de organisaties heeft het eigen privacy-team ingeschakeld om hen te helpen bij deze uitdagingen.
    • 87% van de consumenten is bezorgd over de privacybescherming van de tools die zij gebruiken voor het thuiswerken.
    • 90% van de organisaties rapporteert nu meetgegevens over privacy aan hun directie en raad van bestuur.
  • Er is een duidelijke verschuiving in de markt naar het standaardiseren van privacy als een absolute vereiste bij het digitaliseren en het verder brengen van bedrijfsdoelstellingen.
    • Meer dan 140 jurisdicties hebben nu privacywetten aangenomen, en bijna 80% van de respondenten vindt dat deze wetten een positieve impact hebben.
  • De meeste mensen hebben geen bezwaar dat gezondheidsinformatie wordt gedeeld met het oog op de veiligheid op de werkplek en de bestrijding van pandemieën, maar voelen zich ongemakkelijk bij ander gebruik, bijvoorbeeld voor onderzoek.
    • 57% is voorstander van het gebruik van gegevens door werkgevers om de werkplek veiliger te maken, terwijl minder dan de helft voorstander is van het volgen van hun locatie, het traceren van hun contacten, het openbaar maken van informatie over besmette personen en het gebruik van individuele informatie voor onderzoek.
  • Privacy en het bredere cybersecurityecosysteem zullen een sleutelrol spelen op weg naar economische groei en het herstellen van de coronapandemie.
    • Het herstel van de pandemie zal een reeks privacyuitdagingen met zich meebrengen. Het moet duidelijk worden hoe overheden, bedrijven en burgers persoonsgegevens verzamelen, beheren en beschermen en er moet een balans worden gevonden tussen individuele rechten en het algemeen belang.
  • Investeringen in privacy blijven aantrekkelijk: 75% van de organisaties ziet een aanzienlijke zakelijke waarde in termen van het beperken van securityverliezen, meer flexibiliteit en innovatie, verbeterde operationele efficiëntie en meer klantenloyaliteit en -vertrouwen.
    • Meer dan een derde van de organisaties krijgt voordelen die minstens twee keer zo groot zijn als hun investering.
"Privacy is volwassen geworden en wordt gezien als een fundamenteel mensenrecht. Het is uitgegroeid tot een bedrijfskritische prioriteit voor het management," zegt Cisco Directeur Security, Michel Schaalje. "En met de versnelde beweging naar werken vanaf elke locatie, is privacy van groter belang geworden bij het stimuleren van digitalisering, veerkracht, wendbaarheid en innovatie."

Meer informatie
-------------

Over Cisco
Cisco (NASDAQ: CSCO) is wereldwijd leider in IT en helpt organisaties optimaal gebruik te maken van de kansen van morgen, door te laten zien wat er mogelijk is door zaken te verbinden die voorheen niet verbonden waren. Kijk voor het laatste nieuws op thenetwork.cisco.com. Meer informatie over Cisco is beschikbaar via www.cisco.com, www.cisco.nl en voor mobiele gebruikers via m.cisco.nl. Nieuws, achtergronden en foto’s vindt u op de EMEAR Network: ciscoemearnetwork.com of in de Cisco Newsroom: newsroom.cisco.com.

Voor meer informatie:

Cisco
Michelle Fresco
PR Manager
Tel: +31 6 291 828 90
E-mail: mfresco@cisco.com

Of

Check Twice
Cisco Persdesk
Tel: 023 562 8208
E-mail: cisco@checktwice.nl
Geplaatst:
Verstreken tijd: 4 jaar en 13 dagen
Cisco contact  

Logo Cisco
  0800 0200 791
  www.cisco.com

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo RawWorks B.V.
Logo Easystart Office
Logo Nautilus OT
Logo Northwave Cyber Security
Logo Companial
Logo 9altitudes Nederland BV
Logo ClockAssist
Logo Human Journey
Logo The Factory
Logo Hively Nederland B.V.
Logo Reflex Online BV
Logo Awareways
Logo Decos
Logo theMatchBox
Logo Companial
Logo Networking4ALL
Logo Frontline Solutions
Logo Nautilus OT
Logo Northwave Cyber Security
Logo Techone B.V.
Logo Frontline Solutions
Logo Frontline Solutions
Logo Guardian360 bv
Logo Techone B.V.
Logo BarTrack
Logo Facilitor
Logo Twenty Four Webvertising
Logo SCOS Automaton BV
Logo SCOS Automaton BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo JobQ
Logo Pulse4all B.V
Logo ManageEngine
Logo Kaspersky
Logo Vultr
Logo Deel
Logo SAS Nederland
Logo Infor
Logo ThreadStone Cyber Security
Logo ilionx
Logo SureSync
Logo Ctac
Logo Bidfood
Logo Conclusion
Logo Easystart Office
TARIEVEN
• Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
100679 persberichten
6761 bedrijfsprofielen
53 PR-bureauprofielen
15320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.lubbersdejong.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRProgressCommunications.euINFLUX PR