Utrecht, 25 januari 2021 - De Europese aanbesteding voor de SAP HANA-infrastructuur is door de Belastingdienst definitief gegund aan BPSOLUTIONS.
Deze overeenkomst betreft het vervangen van de huidige SAP-infrastructuur door een nieuwe SAP-gecertificeerde oplossing die geschikt is voor in eerste instantie de HANA-database en later voor S/4HANA. Deze oplossing wordt afgenomen als een Managed Service waarbij BPSOLUTIONS verantwoordelijk is voor de ‘stack’ tot en met het infrastructuurbeheer.
Voor BPSOLUTIONS is de gunning van deze overeenkomst een volgende stap in het verder uitbouwen van de leidende positie op het gebied van Mission Critical Services.
Ronald van Heek, CCO bij BPSOLUTIONS: “We zijn bijzonder verheugd met deze definitieve gunning van de Belastingdienst. Dit steunt ons verder in onze missie om uit te groeien tot een top 10-speler op het gebied van Mission Critical IT in Europa.”
BPSOLUTIONS heeft samen met HP Enterprise als onderaannemer ingeschreven. “Met HPE hebben we een partner van wereldklasse aan boord. De HPE server-, netwerk- en opslagtechnologie vormt het technische fundament van onze dienst. Met VMware, SUSE Enterprise Linux voor SAP HANA en Rubrik-dataprotectiesoftware, complementeren we onze managed dienstverlening optimaal”, aldus van Heek.
De duur van de overeenkomst is vijf jaren.
Meer informatie:
www.bpsolutions.com
Foto
Foto: Ronald van Heek, CCO BPSOLUTIONS
Perscontact:
BPSOLUTIONS
Papendorpseweg 99
3528 BJ Utrecht
drs. M.A. (Mark) de Groot, CEO
Tel.: 030-3032900
E-mail:
mark.de.groot@bpsolutions.com
Profiel BPSOLUTIONS
BPSOLUTIONS helpt organisaties hun Mission Critical IT in te richten op een manier waardoor de organisatie slimmer wordt en daardoor vooruitgang kan boeken. Dit doen wij door aan de ene kant te zorgen dat de IT altijd up-and-running is en aan de andere kant zorgen we er met Data Analytics en AI voor dat bedrijven klaar zijn voor de toekomst waarmee data echt voor uw bedrijf gaat werken.
Bij alles wat we doen, maken we de wereld een beetje slimmer.