www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlwww.deepr.nlwww.whizpr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (5 jaar en 38 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

Veel verschillende IT-systemen veroorzaken hinder in zorgsector

Twee op de vijf zorgmedewerkers vindt IT-systeem one-size-fits-all oplossing

Eindhoven – 21 procent van de zorgmedewerkers geeft aan dat het niet duidelijk is in welk systeem of applicatie hij welke informatie moet raadplegen. De diversiteit aan systemen is één van de grootste frustraties op het gebied van informatievoorziening. Dit blijkt uit onderzoek van IT-dienstverlener Ictivity, uitgevoerd onder 1730 werkende Nederlanders, waarvan er 436 in de zorgsector werkzaam zijn. Een andere veel voorkomende irritatie is dat informatie verspreid is over veel verschillende systemen. Eén op de drie (32%) zorgmedewerkers ervaart hier hinder van.

One-size-fits-all
39 procent van de zorgmedewerkers geeft aan dat hij het IT-systeem in hun organisatie ervaart als een one-size-fits-all oplossing. Het probleem daarbij is dat de IT niet gepersonaliseerd wordt op basis van de unieke behoeften van gebruikers(groepen). Daar staat tegenover dat 42 procent van de zorgverleners het gevoel heeft dat zijn werkgever investeert in het verbeteren van de digitale werkbeleving.

Maak het bespreekbaar
Dat er geïnvesteerd wordt in de gebruikersbeleving van IT-middelen is goed nieuws, maar tegelijkertijd zegt 37 procent van de zorgverleners het gevoel te hebben dat ze zelf geen invloed hebben op die verbetering. Daar is dus terrein te winnen. De beste kansen om de digitale werkbeleving te verbeteren, liggen op het vlak van werkprocessen en het inventariseren van behoeftes bij de gebruikers. Ook het verminderen van het aantal systemen wordt door twintig procent als kans genoemd.

Wilbert van Beek, algemeen directeur Ictivity: “De digitale ontwikkelingen in de zorg gaan steeds sneller. Daarbij is de digitale administratie door de jaren heen ook een steeds grotere rol gaan spelen, bijvoorbeeld middels het elektronisch patiëntendossier. Tegelijkertijd zien we dat dit soms zijn doel voorbij schiet. Zo moet digitalisering helpen om betere zorg te leveren aan patiënten, maar is het voor medewerkers soms enkel een last. Zorginstellingen doen er goed aan samen met hun medewerkers te kijken in welke processen verbeteringen mogelijk zijn. Een digitale werkplek kan hier voor zorgmedewerkers een groot verschil maken. Het wordt daarmee mogelijk informatie aan de gebruiker te presenteren die specifiek geselecteerd is op zijn behoeften.”

Digitale werkplek biedt zorgverlener snelle toegang tot informatie
Bij zorginstellingen die werken met een digitale werkplek ervaren zorgprofessionals verschillende voordelen. Zo geeft 38 procent het aan het prettig te vinden dat hun werkplek altijd en overal beschikbaar is. Ook de snelle toegang tot juiste informatie en het gemakkelijk kunnen rapporteren en communiceren met klanten/cliënten en collega’s wordt beide door 21 procent van de zorgprofessionals als een groot voordeel gezien.

Verstreken tijd: 5 jaar en 38 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
Ictivity contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Bommel Wonen
Logo Traffic Family B.V.
Logo De Reisspecialist
Logo Infodatek Group
Logo WeAreFrank!
Logo Keuze.nl BV
Logo Hooray B.V.
Logo Privalgo
Logo iSOC24
Logo Emixa
Logo Companial
Logo CloudNation
Logo Holland Datacenters
Logo Forge
Logo Slimme Dossiers
Logo DNA Services B.V.
Logo Traffic Family B.V.
Logo TechOutlet
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Keuze.nl BV
Logo Twenty Four Webvertising
Logo DNA Services B.V.
Logo TechOutlet
Logo Facilitor
Logo Victoria ID
Logo Vlirdens
Logo Keuze.nl BV
Logo TechOutlet
Logo Mollie
Logo Object First
Logo NTT DATA
Logo Customs Support Group
Logo KnowBe4
Logo Conclusion Mission Critical
Logo EPAM Systems
Logo Vertiv
Logo Conclusion
Logo Proximus NXT
Logo Fujitsu Nederland
Logo Razer Europe
Logo Veeam Software
Logo Ormit Talent
Logo Fujitsu Nederland
TARIEVEN
• Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
102654 persberichten
6960 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
16650 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.deepr.nl