www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRProgressCommunications.euProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (5 jaar en 98 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Archetype Agency BV

Schneider Electric neemt DC Systems B.V. over om innovaties in elektrische distributie te bevorderen

  • DC Systems is een Nederlands bedrijf gespecialiseerd in actieve AC/DC microgrids, gelijkstroomconversie en andere gelijkstroomoplossingen
  • De overname versterkt de expertise van Schneider Electric om veerkrachtige en duurzame energie-infrastructuren te bieden
Elektriciteit is meer dan ooit de energie van de 21ste eeuw: het is de meest efficiënte energie en draagt sterk bij aan decarbonisatie. Innovatie maakt deel uit van het DNA van Schneider Electric en teams beoordelen voortdurend veelbelovende trends en technologieën die kunnen helpen om energie veilig, betrouwbaar, efficiënt, duurzaam, open en verbonden te maken. Gelijkstroom in elektrische distributie is zo'n gebied.

Met de acquisitie van DC Systems consolideert Schneider Electric zijn portfolio om klanten meer eenvoud en veerkracht te bieden voor relevante toepassingen, zoals het bouwen van microgrids in onbetrouwbare openbare netwerkomgevingen of langeafstandstoepassingen zoals openbare verlichting.

“Schneider Electric heeft altijd voorop gelopen op het gebied van innovatie,” aldus Nadège Petit, EVP van de Power Products Business van Schneider Electric. “Deze nieuwe overname sluit naadloos aan op onze missie om iedereen te helpen het meeste uit onze energie- en hulpbronnen te halen. Daarnaast bevestigt het onze inspanningen om efficiënte en flexibele oplossingen te bieden voor micronetwerken in gebouwen, naast andere toepassingen.”

DC Systems is ruim ervaren op het gebied van laagspannings-gelijkstroomoplossingen. Het bedrijf heeft zich gevormd door de uitrol van echte projecten. DC Systems wordt erkend als een van de eerste organisaties die een gebouw heeft gemaakt dat voor 100% draait op een DC-infrastructuur: de Circl op de Zuidas in Amsterdam. Daarnaast heeft DC Systems gelijkstroomoplossingen geleverd voor meer dan 300 kilometer verlichting van de openbare weg, net als voor verschillende commerciële gebouwen in Europa. Al deze projecten zijn gerealiseerd dankzij bestaande ecosystemen.

“In Schneider Electric vonden we een gelijkgestemde partner die net als ons gericht is op het bieden van superieure energieoplossingen, gebaseerd op een open ecosysteem dat tastbare voordelen biedt voor iedereen,” aldus Harry Stookman, oprichter van DC Systems. “Ik kijk ernaar uit om samen de energie-uitdaging aan te pakken.”

Over Schneider Electric
Het doel van Schneider is om iedereen in staat te stellen het meeste uit onze energie en hulpbronnen te halen en zo vooruitgang te boeken en verduurzaming te garanderen voor iedereen. We noemen dit Life Is On.

Onze missie is om jouw digitale partner te zijn voor duurzaamheid en efficiëntie.

We stimuleren digitale transformatie door de integratie van toonaangevende proces- en energietechnologieën, end point-naar-cloud-verbindende producten, bedieningselementen, software en diensten gedurende de gehele levenscyclus. Hierdoor wordt geïntegreerd bedrijfsbeheer mogelijk gemaakt voor huizen, gebouwen, datacenters, infrastructuur en industrieën.

Van alle internationale bedrijven zijn wij het meest lokaal actief. We zijn voorstanders van open standaarden en partnerschap in ecosystemen waarbij de passie voor onze gedeelde inclusieve en krachtige waarden en een betekenisvol doel naar voren komt.

https://www.se.com/nl/nl/

Verstreken tijd: 5 jaar en 98 dagen
PR contact  

Logo Archetype Agency BV
Schneider Elec.. contact  

+31(0)23 5 124 124
www.schneider-electric.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo DPDK
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Ctac
Logo Veeam Software
Logo IG&H
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Keepit
Logo EPAM Systems
Logo NetApp
Logo NCOI Opleidingen
Logo Web Wings
Logo Visma
Logo FlowQi
Logo Red Hat
Logo KnowBe4
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103434 persberichten
7016 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17266 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euProgressCommunications.eu