ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (5 jaar en 153 dagen geleden)
Bedrijf:

Kwart medewerkers sjoemelt met klokken van tijd

Eén op de zes werkte tijdens de coronapandemie met ziekteklachten

Rotterdam – 23 procent van de werknemers heeft tijdens de coronapandemie opzettelijk de gewerkte tijd die hij indiende op zijn rooster verhoogd of verlaagd. Dit blijkt uit onderzoek van Quinyx, leverancier van Workforce Managementsoftware, uitgevoerd onder 600 medewerkers die het grootste deel van hun werktijd niet achter het bureau doorbrengen, zoals supermarkt- en zorgmedewerkers. Van de 23 procent heeft het merendeel tijd toegevoegd die zij niet gewerkt hebben, maar ook een aanzienlijk aantal heeft hun echte werktijd verkort om te voorkomen gestraft te worden.

Geld tekort en angst voor verlies van baan
Niet alleen werd er tijdens de coronapandemie gesjoemeld met het klokken van tijd, ook is zeventien procent naar het werk gegaan terwijl hij ziek was of voelde dat hij ziek zou gaan worden. Ondanks het advies van de overheid om thuis te blijven bij ziekteklachten. De belangrijkste reden dat men toch naar het werk ging, is voor twintig procent dat zij het geld nodig hadden voor huishoudelijke uitgaven. Zeventien procent geeft aan bang te zijn geweest hun baan te verliezen als zij niet gingen werken.

Angst om virusdrager te zijn
Dat zo’n aandeel mensen wel aan het werk ging terwijl zij ziekteklachten hadden, werd hen waarschijnlijk niet in dank afgenomen door collega’s. Zo geeft 23 procent aan tijdens de coronapandemie veel angst te hebben om ziek te worden. Ook de angst om een virusdrager te zijn is groot: zeventien procent is hier bang voor. Los van het ziek worden of anderen besmetten met corona, maakt dertien procent van de werkenden zich ook zorgen over het verliezen van hun baan of inkomen.

Jan de Rooij, Business Development Manager Nederland bij Quinyx: “Angst is doorgaans een slechte raadgever, waardoor men vreemde dingen doet. Bijvoorbeeld het schrijven van extra uren of aan het werk gaan terwijl dit tegelijk een bedreiging is voor de gezondheid van collega’s. Het is natuurlijk een lastige tijd om in te ondernemen, zeker in de horeca en retail. Maar werkgevers doen er goed aan openlijk te communiceren over hoe de organisatie er financieel voor staat. Hierdoor weten werknemers beter waar zij aan toe zijn waardoor zij ook eerder in vertrouwen hun uitdagingen zullen delen. Zo zorg je er met elkaar voor dat ook in crisistijden de bedrijfsvoering gezond blijft.”

Verstreken tijd: 5 jaar en 153 dagen
Quinyx contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Infoblox
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
Logo Geotab
Logo KnowBe4
Logo reichelt elektronik
Logo Odin Groep
Logo Becky.works
Logo Veeam Software
Logo Veeam Software
Logo Incubeta
Logo Palo Alto Networks
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103547 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17340 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlINFLUX PR