ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlINFLUX PRINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (5 jaar en 149 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Lubbers De Jong

Arrow Electronics tekent distributieovereenkomst met IGEL

Houten, 15 december 2020 — Wereldwijde technologieleverancier Arrow Electronics heeft een distributieovereenkomst getekend met IGEL om software- en hardware-oplossingen voor het beheren en beveiligen van endpoints te leveren aan de channel-klanten van Arrow. IGEL is leverancier van een next generation besturingssysteem voor cloudwerkplekken. IGEL, leverancier van het Next-Gen Edge OS voor Cloud werkplekken, is erg verheugd over de nieuwe alliantie met Arrow Electronics, Inc., en over het toevoegen vanArrow als value add distributeur.

Balaji Subramanian, Global Channel Chief bij IGEL zegt: "Middels de relaties die Arrow heeft met diverse resellers en solution providers vergroot IGEL haar bereik teneinde ons geavanceerde OS voor cloud-gebaseerde werkomgevingen aan een groeiend aantal eindklanten aan te kunnen bieden. Arrow heeft een sterke reputatie in het IT-kanaal om bedrijven van elke omvang en branche te helpen profiteren van de meest geavanceerde oplossingen van vandaag, van cloud- en data-intelligentie tot beveiliging en IoT. IGEL is een complementaire oplossing voor Arrow’s bestaande portfolio om channel-partners verder te helpen praktische en complete oplossingen van meerdere leveranciers aan hun eindklanten te bieden."

Als 100 procent channel-gericht bedrijf heeft IGEL allianties met een breed internationaal netwerk van channel-partners, waaronder solution providers, resellers en distributeurs, die software en hardware oplossingen leveren voor het beheren en beveiligen van endpoints van eindklanten.

Arrow biedt klanten een uitgebreide reeks cyberbeveiligingsproducten. De overeenkomst tussen IGEL en Arrow geeft klanten van Arrow toegang tot IGEL's portfolio van software en hardware oplossingen, waaronder IGEL OS™, IGEL UD Pocket™ (UDP) en IGEL Universal Management Suite™ (UMS).

Bart van Rheenen,managing director van Arrow’s enterprise computing solutions in de Benelux zegt: “De vraag naar meer en betere beveiliging neemt nog altijd toe. Want naarmate medewerkers wereldwijd er meer en meer voor kiezen om mobieler te werken, neemt het aanvalsoppervlak en de dreiging van cyberaanvallen toe. De distributieovereenkomst met IGEL biedt onze klanten goede en geavanceerde oplossingen voor het beheer en de beveiliging van endpoints.”

###

Over IGEL
IGEL is de leverancier van een geavanceerd OS voor cloud-gebaseerde werkomgevingen en toonaangevende softwareoplossingen als IGEL OS™, IGEL UD Pocket™ (UDP) en IGEL Universal Management Suite™ (UMS). Deze oplossingen vertegenwoordigen een veiliger, beter beheersbaar en kostenefficiënter platform voor het beheer van endpoints dat ondersteuning biedt voor vrijwel elk x86-apparaat. De software van IGEL kan eenvoudig worden afgenomen in de vorm van twee pakketten, Workspace Edition en Enterprise Management Pack. De in Duitsland ontwikkelde endpoint-oplossingen van IGEL worden geleverd met beheerfunctionaliteit, een hardwaregarantie van vijf jaar en softwareondersteuning. Bedrijven kunnen hiermee forse kostenbesparingen realiseren door de levensduur van endpoints te verlengen en vanuit één dashboardinterface uitgebreide controle te krijgen op alle apparaten waarop IGEL OS draait. IGEL heeft vestigingen in alle delen van de wereld en wordt vertegenwoordigd door partners in ruim 50 landen. Ga voor meer informatie over IGEL naar  www.igel.com.

Over Arrow Electronics
Arrow Electronics (NYSE:ARW) begeleidt innovatie bij meer dan 175.000 toonaangevende technologieproducenten en serviceproviders. Arrow ontwikkelt technologische oplossingen die het bedrijfsleven en het dagelijks leven verbeteren, en behaalde in 2019 een omzet van $29 miljard. Meer informatie is beschikbaar op fiveyearsout.com.

Foto:

Zittend:
Links: Bart van Rheenen,managing director van Arrow’s enterprise computing solutions in de Benelux
Rechts: Jan Stroombergen, Director Channel Sales IGEL BeNeLux , France and Northern Europe

Staand
Links: Ronald van den Hoek,business unit manager bij Arrow
Midden: Khalid Elyazidi, field sales account manager bij Arrow
Rechts: Jordy Nypels, Channel Manager IGEL Benelux

Verstreken tijd: 5 jaar en 149 dagen
PR contact  

Logo Lubbers De Jong
Arrow Electron.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Incubeta
Logo Palo Alto Networks
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlINFLUX PR