www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlwww.whizpr.nlwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (5 jaar en 5 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

Onguard verwelkomt Adriaan Kom als Chief Commercial Officer

Amsterdam Onguard, het fintech-bedrijf dat zich toelegt op het order-to-cash proces, verwelkomt per 1 december Adriaan Kom (40) als nieuwe Chief Commercial Officer. Vanaf vandaag versterkt hij het directieteam en is hij verantwoordelijk voor de commercie binnen de organisatie. Met de komst van Kom zet Onguard verder in op het uitbouwen van de marktpositie en de internationale groei binnen Europa. 

Adriaan Kom is geen onbekende binnen de fintech-wereld. De afgelopen veertien jaar bekleedde hij diverse commerciële en strategische rollen bij Onguard’s partner Altares Dun & Bradstreet. Hij was daar onder andere werkzaam als directeur Business Development en Partnerships en algemeen manager product solutions. In zijn carrière heeft Kom vanuit verschillende afdelingen B2B-organisaties op zowel nationaal als internationaal niveau geadviseerd over het toepassen van optimaal datamanagement op het vlak van credit management, compliance, fintech, verkoop en marketing. Hierbij hield hij zich bezig met innovaties in de markt en opereerde hij vooral aan de voorkant van de organisatie.

Adriaan Kom over zijn aanstelling bij Onguard: “In mijn functie als Chief Commercial Officer ben ik eindverantwoordelijk voor de commercie binnen Onguard. Ik kijk ernaar uit om samen met het team verder te bouwen aan de groei van de organisatie. De markt is in beweging en het is aan ons om hier de juiste strategie in te zetten. Mijn doel is om een gezonde, internationaal succesvolle organisatie neer te zetten waar de klant centraal staat en de medewerkers trots zijn op hun organisatie en voldoende mogelijkheden krijgen om professioneel te groeien.” 

Marieke Saeij, CEO bij Onguard, is blij met de komst van Kom: “Ik ben verheugd om Adriaan Kom te verwelkomen bij Onguard. Met zijn kennis, ervaring en klantgerichte benadering weet ik zeker dat hij vanuit de rol als Chief Commercial Officer toegevoegde waarde voor onze klanten realiseert en bijdraagt aan de ambitie van Onguard om verder te groeien binnen Europa.”

Verstreken tijd: 5 jaar en 5 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
Onguard contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Infodatek Group
Logo WeAreFrank!
Logo Keuze.nl BV
Logo Hooray B.V.
Logo Privalgo
Logo iSOC24
Logo Emixa
Logo Companial
Logo CloudNation
Logo Holland Datacenters
Logo Forge
Logo Slimme Dossiers
Logo Aram Group
Logo ROI Online Marketing
Logo Unity Units
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Keuze.nl BV
Logo Twenty Four Webvertising
Logo DNA Services B.V.
Logo TechOutlet
Logo Facilitor
Logo Victoria ID
Logo Vlirdens
Logo Keuze.nl BV
Logo TechOutlet
Logo Frontline Solutions
Logo BusinessCom
Logo The Digital Neighborhood
Logo Veeam Software
Logo Wuunder
Logo VSL
Logo FRITZ!
Logo Lucid Software
Logo Vultr
Logo Proofpoint
Logo Red Hat
Logo Onguard
Logo Trend Micro
Logo Kraken
Logo Nutanix
Logo Vertiv
Logo reichelt elektronik
Logo PQR
TARIEVEN
• Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
102605 persberichten
6955 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
16593 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRINFLUX PRwww.deepr.nl