PERSBERICHT AANLEVEREN
Volg ons op twitter
2502 volgen @ICTberichten
IT BEDRIJVEN
IT PR-BUREAUS
ZOEKEN
Inloggen
Deel dit nu
Datum:
dinsdag 10 nov 2020 13:58
(78 dagen geleden)
Bedrijf:
Eaton
PR:
Clarity Benelux
Eaton begint recruitment offensief om energietransitie in gebouwen te versnellen
Hengelo, 10 november 2020
- Powermanagement bedrijf Eaton kondigt grote investeringen en groei aan, gericht op de energietransitie in gebouwen, om zo een duurzamere toekomst op basis van schone energie te bevorderen. Daarbij moeten in 2025 meer dan 300 nieuwe mensen zijn aangenomen.
Om deze inspanningen te ondersteunen, zal Eaton nu al 50 nieuwe vacatures invullen. De recruitment campagne is gericht op landen in EMEA: Tsjechië, Frankrijk, Duitsland, Hongarije, Nederland, Noorwegen, Zwitserland en het Verenigd Koninkrijk. Eaton zoekt kandidaten uit verschillende vakgebieden en heeft vacatures voor mensen met vaardigheden in techniek en vermogenselektronica, computerwetenschappen en software, economie, politieke wetenschappen, marketing, communicatie of journalistiek.
“Dit is een fantastische kans voor diegenen die we gaan aannemen,” zegt Delphine Clement, segmentleider, Commercial & Industrial Building, EMEA. “Je gaat niet alleen helpen om een duurzamere toekomst en veiligere, betaalbaardere en betrouwbaardere elektriciteitsvoorzieningen te creëren. Maar je komt ook terecht op een plek die innovatie stimuleert en waar je kunt groeien binnen de meest dynamische en opwindende cross-industriële trends van vandaag.”
Aangezien het aantal elektrische voertuigen stijgt en de kostprijs van duurzame opwekking en energieopslag daalt, wil Eaton een centrale rol spelen om de gebouwen van vandaag de energieknooppunten van morgen te laten worden. Volgens
Aurora Energy Research
worden in 2040 alleen al in het Verenigd Koninkrijk en Duitsland 40 miljoen elektrische voertuigen op de wegen verwacht. De bestaande elektriciteitsnetten komen hierdoor onder druk te staan en vooral in de steden stimuleert dit een aanzienlijke uitrol van nieuwe oplaadinfrastructuur. Tegelijkertijd groeit het aantal economische argumenten voor hernieuwbare energiebronnen:
Bloomberg New Energy Finance
voorspelt dat zonne- en windenergie halverwege de jaren 2020 goedkoper zullen zijn dan de energie die wordt opgewekt in de gemiddelde Europese aardgascentrale.
Door de investeringen in energietransitie in gebouwen te vergroten, helpt Eaton eigenaars om zich voor te bereiden op en te profiteren van de kansen die er liggen. Via systemen voor energiebeheer, oplaadtechnologie voor elektrische voertuigen en oplossingen voor energieopslag maakt Eaton het mogelijk dat eigenaars van gebouwen de elektrificatie gaan aanjagen. Dit stelt hen in staat om de belangrijkste uitdagingen, zoals energie-efficiëntie, capaciteitsplanning en de inherente variabiliteit van duurzame energie, aan te gaan. Uiteindelijk zullen de eigenaars lokaal meer duurzame energie kunnen opwekken en opslaan en intelligente, handige en goedkopere oplaadpunten voor elektrische voertuigen mogelijk maken. Bovendien kunnen ze energie terug verkopen aan het elektriciteitsnet.
“Wij zijn enorm enthousiast om de uitdagingen en kansen aan te gaan die aan het begin staan van de energietransitie in gebouwen,” vervolgt Clement. “Om te helpen bouwen aan een koolstofarme toekomst en te voldoen aan de stijgende vraag naar energie, maken we gebruik van nieuwe technologieën en energiebeheersystemen om zo de gemoderniseerde netwerken van de toekomst te creëren. Het is hierbij van essentieel belang dat eigenaars van gebouwen kunnen profiteren van deze duurzame revolutie en dat we de de miljoenen elektrische voertuigen kunnen ondersteunen die onze wegen binnen EMEA te wachten staan.”
Potentiële kandidaten kunnen openstaande vacatures bij Eaton
hier
ontdekken.
Over Eaton
Eaton's powermanagement-divisie is wereldwijd toonaangevend, met diepgaande expertise van regionale toepassingen op het gebied van stroomdistributie en circuitbescherming, stroomkwaliteit, back-up en energieopslag, beheer en automatisering, persoonlijke veiligheid en beveiliging, structurele oplossingen en omgevingsoplossingen voor gecompliceerde of gevaarlijke omgevingen. Eaton levert diensten binnen het gehele proces, via verschillende kanalen en een geïntegreerd digitaal platform voor inzichten. Op die manier levert Eaton de energie voor wat er echt toe doet in industrieën over de hele wereld, en helpt het bedrijf klanten bij het oplossen van hun grootste uitdagingen op het gebied van power management.
Eaton's missie is om de kwaliteit van leven en het milieu te verbeteren door gebruik te maken van technologieën en diensten voor energiebeheer. Eaton biedt duurzame oplossingen die klanten helpen om hun elektrische, hydraulische en mechanische energie veiliger, efficiënter en betrouwbaarder te beheren. De omzet van Eaton in 2019 bedroeg $21,4 miljard en de producten van het bedrijf worden in meer dan 175 landen verkocht. Eaton heeft ongeveer 92.000 medewerkers. Meer informatie is te vinden op
Eaton.com
.
Voor meer persinformatie:
Eaton Persdesk
Tijs Manniën
+31 (0)23 555 34 24
eaton@clarity.pr
Tags
Duurzaam x 154
Recruitment x 51
Eaton x 16
Powermanagement x 14
Energietransitie x 2
Gerelateerde berichten
Schneider Electric uitgeroepen tot meest duurzame bedrijf ter wereld door Corporate Knights
Startups testen duurzame innovaties op digitale editie Eurosonic Noorderslag
IT-bedrijf Macnify kiest exclusief voor Genius Recruitment
Recruiters niet populair bij 1 op 3 werkzoekers
Eaton werkt samen met de Universiteit van Zagreb om meer waarde te halen uit de IT-infrastructuur van kleine datacenters
Eaton introduceert nieuwe functionaliteiten en biedt de laagste TCO met de tweede generatie van het toonaangevende Eaton 93PM UPS-systeem
VSL opent eerste kalibratie- en testfaciliteit voor vloeibaar aardgas in de wereld
Laatste van Eaton
Eaton werkt samen met de Universiteit van Zagreb om meer waarde te halen uit de IT-infrastructuur van kleine datacenters
Eaton introduceert nieuwe functionaliteiten en biedt de laagste TCO met de tweede generatie van het toonaangevende Eaton 93PM UPS-systeem
Eaton begint recruitment offensief om energietransitie in gebouwen te versnellen
dinsdag 26 januari 2021
Technische innovatie in de bouw: Begin met het juiste team
Voorkom het verspreiden van desinformatie met Easyscreen
Red Hat introduceert data resilience voor Enterprise Kubernetes-applicaties
Techone versterkt positie op gebied van hosting door overname Qweb
Gedoe rondom werkgeversverklaring avondklok verleden tijd voor iedere werkgever dankzij Visma | Raet
Heinen & Hopman kiest Medius voor geautomatiseerde factuurverwerking
Nederlander ziet geen plek voor zichzelf op kansrijke technische arbeidsmarkt
Haal meer plezier uit je PS5® en Xbox®: optimaliseer je online verbinding
Ivanti erkend als leider in de IDC MarketScape voor Worldwide UEM Software 2020-2021
Loogisch en MCS slaan handen ineen voor intensieve samenwerking op het gebied van Private LTE en Managed IoT
DataCore Software neemt Caringo over en voegt object storage toe aan zijn software-defined portfolio
Webfleet Solutions en Lytx bieden samen geïntegreerde videotelematica-oplossing
Kaspersky’s IT-beveiligingsaanbevelingen voor bedrijven in 2021
Western Digital en Qumulo ondersteunen Institute for Health Metrics and Evaluation met 2 petabyte
Diverzio en Local2Local slaan handen ineen
Zorgverzekeraar Zilveren Kruis bespaart 600.000 euro aan operationele kosten per jaar dankzij Mendix low-code platform
25 januari 2021
QuandaGo stelt Patrick van Eerden aan als Chief Financial Officer
Belastingdienst gunt BPSOLUTIONS aanbesteding voor Managed SAP HANA-infrastructuur
Schneider Electric uitgeroepen tot meest duurzame bedrijf ter wereld door Corporate Knights
NAVO kiest Thales voor levering eerste defence-cloud voor strijdkrachten
Johan Looijmans start als SAP Business Architect bij myBrand
Holland Capital investeert in cards PLM Solutions
CaptureTech gaat samenwerking aan met gitaargigant Gibson Europe
Rabobank komt getroffen mkb tegemoet met aangepaste pintarieven
Twee unieke IT-bedrijven creëren samen een complete IT-infrastructuur
Doculayer.ai maakt 5 belangrijkste trends op het gebied van intelligente documentverwerking bekend
Sogeti benoemt Miranda van Putten tot nieuwe HR-directeur
JADS onderzoekt data science en ondermijnende criminaliteit in nieuw Centrum voor de studie van Ondermijning
Celonis stelt nieuwe Chief Marketing Officer en Chief Design Officer aan
Fraudehelpdesk: meer dan 41 miljoen aan fraude gemeld in 2020
TIE Kinetix benoemt nieuwe Managing Director TIE Kinetix France SAS
Archief per week
Terug naar home
Plaats persbericht
Geplaatst:
dinsdag 10 nov 2020 13:58
Verstreken tijd: 78 dagen
PR contact
Eaton contact
www.eaton.nl
Eaton sociaal
Eaton tweets
Spotlight
QuandaGo stelt Patrick van Eerden aan als Chief Financial Officer
Cartridge & Toner gigant Alleeninkt.nl na overname van Inktprecies.nl in race voor marktleiderschap printer-land
Philadelphia Zorg kiest voor roostersoftware Intus
Ontdek offertes die bijna zichzelf schrijven met behulp van kunstmatige intelligentie in de nieuwe update van Offorte.com
Social Selling met LinkedIn: “Stilletjes verkopen in een digitaal thuiswerktijdperk (en daarna)”
SoftApp adds a native to Teams PC Operator Console to her The Voice of O365 cloud offering.
Rene Matla, afkomstig van Air France-KLM, stapt over naar QuandaGo als Chief Product Officer
Heineken anonimiseert test data met DATPROF software
New Kid in Dutch Infor ERP/CloudSuite town
Fastbyte en Omnia Connect garanderen altijd online met strategische samenwerking
Leadgate Europe benoemt Jordi Lingen tot Managing Director
Xdroid toegejuicht door Frost & Sullivan voor zijn innovatieve Voice en Facial Analytics Solution Portfolio
Qualogy en TeamValue brengen technology stacks Java en Microsoft Azure samen
SecurityHive stelt NewChannel aan als value-add distributeur voor indirecte verkoop
Techone versterkt positie op gebied van hosting door overname Qweb
Heinen & Hopman kiest Medius voor geautomatiseerde factuurverwerking
Loogisch en MCS slaan handen ineen voor intensieve samenwerking op het gebied van Private LTE en Managed IoT
5 krachtige tips om een boekhoudprogramma te kiezen
BOYS WITH BRAINS ZIET EXPLOSIEVE GROEI DOOR CORONA
Seamless integration of The Voice of O365 and CONTACTCENTER4ALL
Techone neemt Scaldis ICT & Telecom uit Venlo over
Unexus Contact Solutions verwelkomt de 50ste woningcorporatie!
Wat kan ik in mijn ERP-project meenemen uit de ervaringen van de bouw van een luchthaven?
Cryptshare en Spryng kondigen samenwerking aan
Hoe selecteer in mijn ERP-implementatiepartner? Kies ik voor een leverancier of een echte kennispartner?
MCS introduceert een Plug & Play IoT-oplossing ‘as a service’ beschikbaar voor elke organisatie
Directieteam DNA Services B.V. breidt uit
Techone verstevigt positie door overname hostingprovider myH2Oservers
Gedoe rondom werkgeversverklaring avondklok verleden tijd voor iedere werkgever dankzij Visma | Raet
Heinen & Hopman kiest Medius voor geautomatiseerde factuurverwerking
Nederlander ziet geen plek voor zichzelf op kansrijke technische arbeidsmarkt
Haal meer plezier uit je PS5® en Xbox®: optimaliseer je online verbinding
Ivanti erkend als leider in de IDC MarketScape voor Worldwide UEM Software 2020-2021
Belastingdienst gunt BPSOLUTIONS aanbesteding voor Managed SAP HANA-infrastructuur
Schneider Electric uitgeroepen tot meest duurzame bedrijf ter wereld door Corporate Knights
NAVO kiest Thales voor levering eerste defence-cloud voor strijdkrachten
Johan Looijmans start als SAP Business Architect bij myBrand
Private sector verwacht de regie over AI-governance kwijt te raken aan overheid
Ivanti erkend als leider in de IDC MarketScape voor Worldwide UEM Software 2020-2021
Myth Busted: 5 hardnekkige misverstanden over elektrisch rijden
Schneider Electric, Enel en het World Economic Forum publiceren het rapport 'Net Zero Carbon Cities: an Integrated approach'
Mammoet verhuist SAP-omgeving naar myBrand private cloud