www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRwww.deepr.nlProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (5 jaar en 174 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

Nederlandse organisaties scoren een 7,8 op goed werkgeverschap

Slechts vijf procent krijgt een onvoldoende

Geertruidenberg – Nederlandse organisaties zijn goed voor hun werknemers: gemiddeld scoren ze een 7,8 als cijfer voor goed werkgeverschap. Dit blijkt uit onderzoek van Nextmoves, implementatiepartner van SAP SuccessFactors en SAP HCM, uitgevoerd onder ruim 300 HR-professionals. Organisaties scoren het vaakst (39%) een 8. Eén op de vijf (22%) organisaties scoort zelfs een 9 voor goed werkgeverschap. Slechts vijf procent van de HR-professionals geeft hun organisatie een onvoldoende, variërend van een 1 tot een 5.

Eén op de vijf bedrijven voert geen medewerkerstevredenheidsonderzoek uit
Ruim een op de vijf (22%) organisaties voert nooit een medewerkerstevredenheidsonderzoek (MTO) uit. De organisaties die dit nooit doen, zijn voornamelijk organisaties met minder dan 20 medewerkers (37%). Van de organisaties die wel een MTO uitvoeren, doen de meeste (37%) dit jaarlijks. 14 procent van hen voert een per kwartaal een MTO uit.

Medewerkerstevredenheid speelt grote rol in toekomst HR-afdeling
De medewerkerstevredenheid gaat een grote rol spelen in de toekomst van de HR-afdelingen. Zo geeft drie op de tien (30%) HR-professionals aan dat de focus van de HR-afdeling de komende tien jaar komt te liggen op het meten van medewerkerstevredenheid bij verschillende touchpoints. Bijvoorbeeld na een sollicitatiegesprek, training of beoordelingsgesprek. 20 procent van de HR-professionals geeft aan dat de focus komt te liggen op het optimaliseren van de employee experience. Het derde onderdeel dat veel focus gaat vragen van de HR-afdeling heeft niet direct met medewerkerstevredenheid te maken. Zo geeft 19 procent aan dat de focus de komende tien jaar komt te liggen op het automatiseren van de HR-administratie.

Jeroen de Bruijn, Manager Sales bij Nextmoves: “Dat 19 procent aangeeft dat er voornamelijk focus komt op het automatiseren van de HR-administratie, lijkt in eerste instantie niet aan te sluiten op de focus op de medewerkerstevredenheid en employee experience. Toch heeft het wel met elkaar van doen. Wanneer de HR-administratie geautomatiseerd wordt, komt er namelijk tijd vrij bij de HR-professionals om meer te kunnen focussen op de medewerkers. Daarmee onstaat er ook ruimte voor de medewerkerstevredenheid, de employee experience en het managen van talent en ontwikkeling.”

Verstreken tijd: 5 jaar en 174 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
Nextmoves contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo DPDK
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Ctac
Logo Veeam Software
Logo IG&H
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Keepit
Logo EPAM Systems
Logo NetApp
Logo NCOI Opleidingen
Logo Web Wings
Logo Visma
Logo FlowQi
Logo Red Hat
Logo KnowBe4
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103434 persberichten
7016 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17266 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl