ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.lubbersdejong.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euINFLUX PR

x.com/ictberichten

TAG-DOSSIER: DIGITALE WERKPLEK

52 persberichten getagged met: digitale werkplek. Nu zichtbaar bericht 1 t/m 20

 
123

Nieuwe add-on maakt hybride werken slimmer én eenvoudiger
Reflex Online, toonaangevend leverancier van reserveringsoplossingen voor de moderne werkplek, introduceert een krachtige nieuwe integratie met Microsoft Teams en Outlook...
Logo Reflex Online BV

Intelligent portaal gebaseerd op Workspace365 maakt de gemeente toekomstbestendig
Delft, 10 december 2024 - Managed Service Provider Interstellar is door de gemeente Almelo geselecteerd als partner voor het realiseren en beheren van een nieuwe digitale..
Logo Interstellar Group

Zoom Workplace is een nieuw AI-gedreven samenwerkingsplatform dat helpt om teamwork te ondersteunen, verbinding te faciliteren en productiviteit te verhogen –..
Logo Zoom

NTT DATA lanceert als een van de eerste partners portfolio voor Copilot voor Microsoft 365
Barneveld, 21 November 2023 - NTT DATA, een toonaangevende aanbieder van IT-technologie en diensten, heeft een portfolio opgesteld voor Copilot voor Microsoft 365. Copilot is..
Logo NTT DATA

Kees van Bemmel, Martijn Jansen en Paul Alderden kopen zich in en zijn nu mede-eigenaar
Fivespark, Full Service Provider rondom digitale werkplekken, maakt vandaag het nieuwe directieteam bekend. De IT-dienstverlener die voorheen bekend stond als BTC, biedt een..
Logo Fivespark

Amsterdam, 22 maart 2022 - Poly (NYSE: POLY) publiceert de resultaten van een nieuw onderzoek naar de manier waarop organisaties inspelen op de nieuwe eisen van medewerkers..
Logo Poly

AMSTERDAM/AMSTELVEEN – Login Consultants, specialist op het gebied van de digitale werkplek, is recentelijk een partnership aangegaan met Liquidware, marktleider op het..

AMSTERDAM – Jules Pieters is aangesteld als nieuwe countrymanager voor Login Consultants en Basefarm in Nederland. Login Consultants en Basefarm, beiden onderdeel..

Previder levert vanaf vandaag in samenwerking met technologiepartners een nieuwe digitale werkplek voor zorgorganisaties. De nieuwe oplossing geeft zorgmedewerkers beschikking..
Logo Previder

De transactie brengt het toonaangevende workspace delivery platform van Citrix en de beste SaaS-oplossing voor werkbeheer van Wrike samen, waarmee een nieuw tijdperk..
Logo Citrix

Twee op de vijf zorgmedewerkers vindt IT-systeem one-size-fits-all oplossing
Eindhoven – 21 procent van de zorgmedewerkers geeft aan dat het niet duidelijk is in welk systeem of applicatie hij welke informatie moet raadplegen. De diversiteit aan..
Logo Ictivity

Per 1 januari 2021 zijn Fastbyte en Omnia Connect een strategische samenwerking aangegaan. Fastbyte levert bedrijven digitale werkplekken en ziet in de praktijk dat bedrijven..
Logo Fastbyte

4 op de 10 vindt IT-omgeving een ‘one-size-fits-all’ oplossing
Eindhoven - Eén op de vier (25%) Nederlandse werkenden wordt in de uitvoering van zijn werk beperkt door securitymaatregelen. Dit blijkt uit onderzoek van..
Logo Ictivity

VMware kondigt nieuwe werkplekoplossingen aan om bedrijven te helpen werknemers weer veilig te laten werken op kantoor en een verbeterde kantoorervaring mogelijk te..
Logo VMware Nederland

Leider in digitale workspace oplossingen gebruikt ervaring met flexibele werkmodellen en micro-apps om de realiteit van de nieuwe werkomgeving hanteerbaar te maken
AMSTERDAM, 23 juni 2020 – Nu overheden overal ter wereld proberen de economie weer op gang te helpen, zoeken organisaties naar de beste manier om hun medewerkers weer..
Logo Citrix

Het aantal thuiswerkers is de afgelopen drie maanden met 93 procent gestegen, een uitzonderlijk snelle groei als gevolg van de coronacrisis
DEN BOSCH – dinsdag 16 juni 2020 – Ivanti, het bedrijf dat IT samenbrengt om de digitale werkplek beter te beheren en te beveiligen, presenteert de resultaten van..
Logo Ivanti

Werkplek uit de cloud verhoogt efficiency en beheersbaarheid
Amsterdam, 2 juni 2020 – Solvinity lanceert Lango Workspace, een nieuwe digitale werkomgeving uit de cloud. Lango is ontworpen om onder alle omstandigheden maximale..
Logo Solvinity

Nieuwe cijfers laten zien dat consistente data over systemen en IT-afdelingen, verbeterde gebruikerservaring en gebruiksgemak de belangrijkste voordelen van Unified IT zijn
Den Bosch, 6 mei 2020 - Ivanti, het bedrijf dat IT samenbrengt om de digitale werkplek beter te beheren en te beveiligen, maakt de resultaten bekend van een nieuw onderzoek..
Logo Ivanti

Ridderkerk, 23 maart 2020 – Gemeente Eindhoven heeft Liquit ingeschakeld voor de volgende stappen richting flexibel werken. In samenwerking met partner UBM Global en IT..
Logo Liquit

Meer dan de helft van de respondenten geeft aan abusievelijk tijd te spenderen aan het repareren van apparaten die nog onder garantie zijn
DEN BOSCH – donderdag 27 februari 2020 – Ivanti, het bedrijf dat IT samenbrengt om de digitale werkplek beter te beheren en te beveiligen, publiceert..
Logo Ivanti

123
 
Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo UFI.EU
Logo The Factory
Logo Macanta
Logo Keuze.nl BV
Logo Alleo
Logo Reflex Online BV
Logo LocatieRapport
Logo Stromma Nederland
Logo Spryng
Logo Axini
Logo Glampings.com
Logo QR Connect
Logo Hostingjournalist.com
Logo The Caring Company
Logo Brainial B.V.
Logo TechOutlet
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo TechOutlet
Logo Keuze.nl BV
Logo TechOutlet
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Vlirdens
Logo TechOutlet
Logo Facilitor
Logo Spryng
Logo Facilitor
Logo Networking4ALL
Logo BusinessCom
Logo Onventis B.V.
Logo Kraken
Logo Proofpoint
Logo GXO
Logo Red Hat
Logo Pegasystems
Logo Dell Technologies
Logo Techleap.nl
Logo Dell Technologies
Logo HCC
Logo Conclusion
Logo PIDZ
Logo Schneider Electric
Logo Databricks
Logo ilionx
Logo SAS Nederland
TARIEVEN
• Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
101295 persberichten
6831 bedrijfsprofielen
56 PR-bureauprofielen
15705 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.lubbersdejong.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euProgressCommunications.eu