www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRwww.deepr.nl

x.com/ictberichten

WeAreFrank!

Logo WeAreFrank!
Wij koppelen alle mogelijke IT-systemen en bedrijfsapplicaties. Op een open eerlijke manier, zonder geheimen of dure wurgcontracten. Dit doen we via ons eigen opensourceplatform, waarmee jij ook zelf aan de slag kunt.

Wij hebben als doel om met ons open-source Frank!Framework hét integratie platform voor overheden en het bedrijfsleven van Nederland te worden.

WeAreFrank! is de open source integratie specialist van Nederland en de belangrijkste contributer van het Frank!Framework. We zijn ontstaan uit de samenwerking van 2 bedrijven met elk meer dan 10 jaar ervaring in softwareontwikkeling en integratie en wordt ook aangestuurd door ervaren techneuten. We richten ons op (de realisatie van) integratieoplossingen. met een écht open source framework. Onze ontwikkelaars en architecten zijn nauw betrokken geweest bij het ontwikkelen en beheren van wat is uitgegroeid tot het Frank!Framework. Met dit framework bouwen wij complexe en beheersbare integratie en Java koppelingen. Het Frank!Framework onderscheidt zich van andere integratie oplossingen door een beheerconsole waarin o.a. debugging, logging, statistieken en herverzenden mogelijk is en een test framework.

Bij ons wordt gewerkt aan echt concrete technische (Java) vraagstukken. We doen dit in een informeel team en onze medewerkers krijgen veel vrijheid en eigen verantwoordelijkheid. We werken aan projecten zoals het verbeteren van onze rest listener, het compleet cloud independent maken van ons framework en het toepassen van CI/ CD met Maven, Git en CodePipeLines op ons Frank!Framework en onze integratie applicaties.

We zijn verantwoordelijke voor vele 10 duizenden integraties die met ons framework zijn gebouwd en doen dit voor diverse (AEX) bedrijven in Nederland.
Contact  
Website : 
E-mail : info@wearefrank.nl
Telefoon : 010-340 5010

Volg WeAreFrank! ook via: facebook | x | linkedin | blog | instagram
Locatie  
Geplaatste persberichten  
2 dec 2025 WeAreFrank! en Centric starten strategisch partnerschap voor de digitale overheid

29 okt 2024 Vincent de Gans en Yaseen El Ganayny versterken WeAreFrank! als Integratiespecialisten

27 jul 2024 Phact sluit zich aan bij netwerk van WeAreFrank!

3 jun 2024 IT-dienstverlener Proxy gaat samenwerken met WeAreFrank!

22 apr 2024 SynTouch en WeAreFrank! bundelen krachten in partnerschap

13 mrt 2024 WeAreFrank! en pragmatiQ gaan samenwerken in strategisch partnerschap

16 feb 2022 De 5 voordelen van een open-source data-integratie framework
Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.deepr.nl