Donkere modus
PERSBERICHT AANLEVEREN
Volg ons op
x.com/ictberichten
IT BEDRIJVEN
GIDS
IT PR-BUREAU
GID
S
ZOEKEN
UPLOAD
TAGS
ALGEMEEN
Inloggen
Vaakst getagd:
Onderzoek
Personalia
Cloud
Artificial intelligence (AI)
Samenwerking
Overname
Financieel
Datacenter
Cybersecurity
Awards
Rapport
HR (Human Resource)
MKB
Low-code
Digitale transformatie
Internet of Things (IoT)
Microsoft
Groei
e-commerce
Innovatie
Software-as-a-Service-(SaaS)
Gartner Magic Quadrant
Start-up
Schneider Electric
Trends
Kaspersky
ICT onderzoek
App
Duurzaam
Partnership
Recent getagd:
bunq
Crypto
HP
Laptop
TechOutlet
Zakelijke laptops
Dell
Microsoft Surface
TechOutlet.eu
Personalia
CEO
KnowBe4
Facility Management Informatie Systeem (FMIS)
FMIS systeem
Onderzoek
Trend Micro
Wagenparkbeheer
Geotab
Commvault
CrowdStrike
Fraude
Infoblox
Infoblox Threat Intel
Artificial intelligence (AI)
Conclusion
Finance professionals
Mollie
Qonto
HR (Human Resource)
Deel
WeAreFrank!
Wij koppelen alle mogelijke IT-systemen en bedrijfsapplicaties. Op een open eerlijke manier, zonder geheimen of dure wurgcontracten. Dit doen we via ons eigen opensourceplatform, waarmee jij ook zelf aan de slag kunt.
Wij hebben als doel om met ons open-source Frank!Framework hét integratie platform voor overheden en het bedrijfsleven van Nederland te worden.
WeAreFrank! is de open source integratie specialist van Nederland en de belangrijkste contributer van het Frank!Framework. We zijn ontstaan uit de samenwerking van 2 bedrijven met elk meer dan 10 jaar ervaring in softwareontwikkeling en integratie en wordt ook aangestuurd door ervaren techneuten. We richten ons op (de realisatie van) integratieoplossingen. met een écht open source framework. Onze ontwikkelaars en architecten zijn nauw betrokken geweest bij het ontwikkelen en beheren van wat is uitgegroeid tot het Frank!Framework. Met dit framework bouwen wij complexe en beheersbare integratie en Java koppelingen. Het Frank!Framework onderscheidt zich van andere integratie oplossingen door een beheerconsole waarin o.a. debugging, logging, statistieken en herverzenden mogelijk is en een test framework.
Bij ons wordt gewerkt aan echt concrete technische (Java) vraagstukken. We doen dit in een informeel team en onze medewerkers krijgen veel vrijheid en eigen verantwoordelijkheid. We werken aan projecten zoals het verbeteren van onze rest listener, het compleet cloud independent maken van ons framework en het toepassen van CI/ CD met Maven, Git en CodePipeLines op ons Frank!Framework en onze integratie applicaties.
We zijn verantwoordelijke voor vele 10 duizenden integraties die met ons framework zijn gebouwd en doen dit voor diverse (AEX) bedrijven in Nederland.
Contact
Website
:
wearefrank.nl
E-mail
:
info@wearefrank.nl
Telefoon
:
010-340 5010
Volg WeAreFrank! ook via:
facebook
|
x
|
linkedin
|
blog
|
instagram
Locatie
WeAreFrank!
Westersingel 42
3014 GT Rotterdam
Geplaatste persberichten
29 okt 2024
Vincent de Gans en Yaseen El Ganayny versterken WeAreFrank! als Integratiespecialisten
27 jul 2024
Phact sluit zich aan bij netwerk van WeAreFrank!
3 jun 2024
IT-dienstverlener Proxy gaat samenwerken met WeAreFrank!
22 apr 2024
SynTouch en WeAreFrank! bundelen krachten in partnerschap
13 mrt 2024
WeAreFrank! en pragmatiQ gaan samenwerken in strategisch partnerschap
16 feb 2022
De 5 voordelen van een open-source data-integratie framework