Naarden, 24 januari 2012 –
LeanApps, Nederlandse leverancier van polismanagement software voor levens- pensioen- en uitvaartverzekeraars, is door het internationale onderzoeks- en consultancy bureau
Celent, onderdeel van Oliver Wyman, Inc., aangewezen als EMEA-marktleider en beloond met de XCelent Breadth of functionality award voor haar onderscheidende functionaliteit.
Highlights uit het onderzoek:
- LeanApps blijft één van de marktleiders voor SaaS-verzekeringssoftware bij leven- en pensioenverzekeraars;
- Niet alleen traditionele producten, maar ook investeringsproducten worden door LeanApps goed ondersteund;
- De LeanApps Life user interface is eenvoudig en goed gestructureerd;
- LeanApps heeft een uitstekende track record bij het migreren van portfolio’s van legacy systemen naar LeanApps Life;
- LeanApps is klaar voor de Europese markt.
Celent heeft 34 polis administratie systemen in EMEA onderzocht. Hierbij is gekeken naar technologische vernieuwing, technische flexibiliteit, functionaliteit, de huidige klanten en mate van klantgerichtheid. Een 214 pagina’s tellend rapport verscheen in November 2011, geschreven door Jamie MacGregor en Nicolas Michellod.
“In de huidige economie kijken verzekeraars naar manieren om snel en tegen lage kosten nieuwe proposities te introduceren. Met reeds 90% van haar klanten werkend via een SaaS model, en omvangrijke functionaliteit die klaar is voor gebruik, kan LeanApps een belangrijke rol spelen bij het bedienen van deze markt”, aldus Jamie MacGregor, senior analist bij Celent.
Ron van den Broek, directeur LeanApps: “Het onderzoek van Celent benadrukt de volwassenheid en brede mogelijkheden van de LeanApps software om verzekeraars te ondersteunen bij het bereiken van hun business doelstellingen. Er is veel potentie voor kostenbesparing en efficiency, waardoor wij op dit moment met 30% per jaar groeien, zowel in omzet als medewerkers. Het is onze ambitie om de kracht van onze standaardsoftware ook in te zetten voor nieuwe en bestaande verzekeringsportfolio’s buiten Nederland.”
###
Over LeanApps
LeanApps is een Nederlandse organisatie die state-of-the art polis administratie software ontwikkelt, verkoopt en implementeert bij grote nationale en internationale levensverzekeraars en pensioenfondsen. De web-based standaard software LeanApps Life stelt klanten in staat om de polisadministratie snel in te laten spelen op veranderende marktomstandigheden en nieuwe wet- en regelgeving. Het bedrijf is opgericht in 2001 en telt ruim 135 medewerkers. Het hoofdkantoor is gevestigd in Naarden. De software wordt voor meer dan 5,5 miljoen polissen gebruikt door klanten als Achmea, Allianz, Axent, Interpolis, Legal & General, Loyalis, Nationale Nederlanden en Yarden.
Voor meer informatie
Maarten Doornik, t 0652640280, e
maarten.doornik@leanapps.com, of kijk op:
www.leanapps.com
Perscontact:
Carolijn Peelen, t 0653280936, e
carolijn@peelen.nu