www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlProgressCommunications.euProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (16 jaar en 3 dagen geleden)
Bedrijf:

Gert Meydam gekozen tot Informatieprofessional van het Jaar 2010, Guus van den Brekel kreeg de Publieksprijs

Rotterdam, 18 juni 2010 – Gert Meydam, oprichter en eigenaar van het informatiebedrijf STIPP te Deventer, is door een vierkoppige vakjury verkozen tot Informatieprofessional van het Jaar 2010.
De prijs, die dit jaar voor de vijfde maal is uitgereikt, is ingesteld door Prissma, de grootste afdeling van de NVB (Nederlandse Vereniging voor Beroepsbeoefenaren in de Bibliotheek-, Informatie- en Kennissector). De prijs wordt jaarlijks toegekend aan de informatieprofessional die een aantoonbare bijdrage aan het werkveld levert: als persoon(lijkheid), met een visie of met een bewezen of bijzondere dienst. De prijs bestaat uit de Gouden Prissma, een glasobject van kunstenares Ellen Urselmann. Daarnaast kreeg Meydam een geldprijs van 2.500 euro, gesponsord door de NVB, te besteden aan een studiereis. De nieuwe Informatieprofessional van het Jaar wordt bovendien lid van de vakjury voor de nieuwe verkiezingsronde van 2011.

Meydam is oprichter en directeur-eigenaar van het in Deventer gevestigde informatiebedrijf STIPP, dat hij heeft weten op te bouwen tot een gevestigde naam in de informatiewereld.
Meydam heeft volgens de jury de titel verdiend omdat hij, afkomstig uit de wereld van de fiscaal-juridische uitgeverij, al vroeg de ongekende mogelijkheden van de op technologie geschraagde informatievoorziening onderkende.
“Daarbij realiseerde hij zich terdege dat informatie eerst optimaal tot zijn recht komt in een goed georganiseerde omgeving; die omgeving alleen gecreëerd en onderhouden kan worden met vereende krachten; en die samenbundeling pas tot stand komt op basis van goede afspraken en stoelend op wederzijds vertrouwen en respect”, aldus het juryrapport.
Meydam heeft zijn hart verpand aan sport en onderwijs. Op beide terreinen paart hij ondernemerschap aan belangenloze inzet om ook daar informatiecreatie en -delen te stimuleren. In het Sport- en Kennisplein, waarin alle vooraanstaande sportorganisaties participeren, staat het laatste centraal. Op gebied van educatie heeft hij in samenwerking met de Hogeschool Saxion te Deventer een Innovatiecentrum in het leven geroepen, waarin studenten vanuit het bedrijfsleven, onderwijs en STIPP begeleid worden in de realisatie van projecten in de informatiedienstverlening.

De Gouden Prissma werd aan Gert Meydam uitgereikt door Martijn de Breet, voorzitter van Prissma, tijdens de tweede editie van het Essentials-congres Kennis in Praktijk in WTC Rotterdam. Bart van der Meij, voorzitter van het a.i. Verenigingsbestuur van de NVB, overhandigde Meydam de cheque.
De jury werd dit jaar gevormd door Daphne Depassé, Frans Rikhof, Bauke Jousma en Davied van Berlo.
Dit jaar werd ook voor de tweede maal de Publieksprijs uitgereikt, een cheque ter waarde van 1.000 euro gesponsord door EBSCO Information Services. Vakgenoten konden via internet stemmen op een van de zes genomineerden voor de prijs Informatieprofessional van het Jaar 2010. In totaal werden ruim 700 stemmen uitgebracht. Guus van den Brekel, Medisch Informatie Specialist en Coördinator Elektronische Dienstverlening van de Centrale Medische Bibliotheek van het Universitair Medisch Centrum Groningen, kwam als winnaar van de Publieksprijs uit de bus met 40% van de stemmen. Hans-Peter Meulekamp van EBSCO Information Services bood hem de cheque aan.

De Verkiezing Informatieprofessional van het Jaar werd dit jaar gesponsord door EBSCO, NVB, Prissma, Netgemak, Vogin en Essentials.

Noot voor de redactie, niet voor publicatie bestemd:
Essentials is gespecialiseerd in uitgaven op het gebied van kennistechnologie, informatiemanagement, de digitale bibliotheek, sourcing en aanverwante onderwerpen. Essentials is uitgever van o.m. het kenniseconomisch vaktijdschrift Intellectueel Kapitaal (IK), het vaktijdschrift Digitale Bibliotheek, boeken over e-learning, kennismanagement en bibliotheken, en organisator van congressen, seminars en masterclasses/workshops. Daarnaast verzorgt zij voor derden de exploitatie en redactie van tijdschriften, websites en andere (ook digitale) publicaties. Meer informatie is te vinden op www.essentials-media.nl. Meer informatie over de verkiezing vindt u op www.informatieprofessionalvanhetjaar.nl

Verstreken tijd: 16 jaar en 3 dagen
Essentials contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Zscaler
Logo Pegasystems
Logo Reverse IT
Logo Zscaler
Logo Vertiv
Logo NTT DATA
Logo IG&H
Logo DataCore Software
Logo Proofpoint
Logo Conclusion
Logo Pegasystems
Logo Descartes
Logo Trend Micro
Logo ManpowerGroup
Logo Dynamic People
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103729 persberichten
7033 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17447 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.deepr.nlwww.whizpr.nlINFLUX PR