Sinds juni is de
vernieuwde versie van de Project Management methodiek PRINCE2® 2009 beschikbaar, de geactualiseerde opvolger van PRINCE2® 2005. Met deze versie wordt een stap voorwaarts gezet in de onderlinge afstemming van methodieken. Organisaties worden beter in staat gesteld om een meer geïntegreerde aanpak te hanteren. Zeker in relatie tot bijvoorbeeld de Service Management methodiek ITIL®.
Jan Heunks, Directeur Competence Solutions bij ICT Partners: “de verandering heeft onder andere tot gevolg dat er sprake is van een zeer toegankelijk framework waarbinnen concrete aanwijzingen zijn opgenomen in het op maat maken aan de omgeving. Hierdoor krijgen veel organisaties het concrete handvat in het toepassen van PRINCE2® in de eigen praktijk. De nadruk binnen PRINCE2® 2009 ligt op specifieke
principes en
thema’s en minder op de
processen en
producten. De grootste wijziging is dat er een flexibel kader is ontstaan dat gemakkelijk aangepast kan worden aan elk type of grootte project en dat is waar ook ons klantsegment en anderen behoefte aan hebben”.
Pascal Verberkt, Algemeen Directeur bij ICT Partners is verheugd de opvolger van PRINCE2® 2005 aan te kunnen bieden aan de markt: “we zijn wederom in staat gebleken in een vroegtijdig stadium aan te kunnen sluiten bij de behoeften in de markt. De accreditaties zijn inmiddels verworven en de eerste klanten gaan de training bij ICT Partners volgen. In een stagnerende markt voor opleidingen en trainingen zien wij onze klanten met name nog investeren in kennisontwikkeling en dat doet ons goed. Vooral als het gaat om het verruimen van kennis van medewerkers. Het geeft alleen maar weer aan dat zowel ICT Partners als onze klanten op weg zijn om de definitieve voorsprong te bereiken op haar concurrenten en dat is wat we graag zien”.
ICT Partners wil andere klanten ook in de gelegenheid stellen kennis te maken met de wijzigingen. Hiervoor heeft ICT Partners een aantal 1-daagse Bridge trainingen gepland op haar locatie in Apeldoorn. De kosten voor deze dag heeft ICT Partners zeer aantrekkelijk gehouden. En u ontvangt tevens het nieuwe manual.
Hebt u ooit alleen uw Foundation certificaat behaald, dan wordt het nog interessanter. U krijgt nu dé kans om uw volledige PRINCE2® certificering te behalen. Uw voordeel wordt nog groter bij een package inschrijving
de 1-daagse Bridge training
- de 3-daagse PRINCE2 2009 Practitioner training
- een gerichte 1-daagse examentraining
- het nieuwe PRINCE2 manual én
- het PRINCE2 Practitioner examen
Over ICT Partners:
www.ict-p.nlVoor meer informatie kunt u contact opnemen met:
ICT Partners
P.J.P. Verberkt
Algemeen Directeur
055-5282222
p.verberkt@ict-p.nl J.J.J.M. Heunks
Directeur Competence Solutions
055-5282222
j.heunks@ict-p.nlThe Swirl logo™ is a Trade Mark of the Office of Government Commerce. PRINCE2® is a Registered Trade Mark of the Office of Government Commerce in the United Kingdom and other countries. ITIL® is a Registered Trade Mark of the Office of Government Commerce in the United Kingdom and other countries.