21 september 2007 –
Keeno staat bij velen bekend als Nederlands’ grootste postorder-videotheek. Abonnees van de dienst kunnen hun favoriete DVDs (inmiddels meer dan 10.000 titels) bestellen op de Keeno website, die dan de volgende dag worden thuisbezorgd. Voor mensen die af en toe huren zijn er vanaf vandaag ook de Keeno Huurtegoeden. Met het Keeno Huurtegoed heeft een klant recht op 5,10,15 of 20 verhuringen die eenvoudig vanuit de luie stoel besteld kunnen worden. Een verhuring kost € 3,50 tot € 4,00, afhankelijk van het gekozen Huurtegoed.
Huren in de winkel
De Keeno Huurtegoeden zijn behalve op de website van Keeno (
www.keeno.nl) ook in de betere speciaalzaak verkrijgbaar in een speciale DVD formaat-doos. In de doos zit een unieke code, waarmee de koper op de website van Keeno het Huurtegoed kan verzilveren en direct de eerste DVDs bestellen. Omdat de verzending en retourporti door Keeno betaald worden zijn er voor de huurder geen bijkomende kosten.
Opwaarderen
Gebruikers kunnen de Huurtegoeden eenvoudig opwaarderen door een nieuw Huurtegoed aan te schaffen. De code wordt dan gebruikt om de aangeschafte verhuringen bij het bestaande tegoed op te tellen. Gedurende een bepaalde periode kunnen niet gebruikte verhuringen meegenomen worden.
Huurtegoed prijzen
Keeno5 € 19,95 € 3,99 per verhuring
Keeno10 € 36,95 € 3,70 per verhuring
Keeno15 € 53,95 € 3,60 per verhuring
Keeno20 € 69,95 € 3,50 per verhuring
Over Keeno (www.keeno.nl)
Keeno (
www.keeno.nl) is de grootste postordervideotheek van Nederland. De uitgebreide DVD-collectie (meer dan 10.000 titels) omvat het grootste deel van het Nederlandse filmaanbod. Keeno vervult een voortrekkersrol in de filmverhuurbranche. Zo startte Keeno samen met o.a. Essent Kabelcom en filmdistributeur A-Film reeds in 2004 een project om tot een volledig digitaal filmdistributieplatform te komen. Dit platform is nu de basis voor enkele van grootste legale filmdownloadsites.