www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (19 jaar en 15 dagen geleden)
Bedrijf:

Van nul naar FM in minder dan zes seconden

Kensington introduceert FM transmitter die het snelst het beste station vindt voor het afspelen van muziek via iPod®

31 mei, 2007 - Kensington, toonaangevend fabrikant van computeraccessoires, introduceert zijn QuickSeek™ FM transmitter. Deze draagbare FM transmitter vindt binnen enkele seconden de beste frequentie voor het afspelen van muziek. Hij speelt muziek van iedere iPod over een autoradio of stereo in de huiskamer. De gebruiker kan zo zijn digitale muziek delen met vrienden.

Kensington’s QuickSeek™-technologie scant alle radiofrequenties (88.1 – 107.9 MHz) in minder dan zes seconden voor het optimale FM-signaal om over uit te zenden. Het aansluiten van een iPod op een radio wordt zo eenvoudiger dan ooit. Drie voorprogrammeerbare frequenties zorgen ervoor dat stations die regelmatig beschikbaar zijn, opgeslagen kunnen worden en snel te vinden zijn. Dankzij het heldere display is het apparaat gemakkelijk in gebruik.

Als de QuickSeek™ FM Transmitter wordt gebruikt in de auto laadt de iPod op via de sigarettenaansteker terwijl hij muziek afspeelt via de autoradio. De oplader kan vervolgens losgekoppeld worden waarop de transmitter draagbaar wordt en muziek kan spelen via elke FM-radio binnen bereik.

“Je kunt binnen enkele seconden van de autoradio naar je stereo thuis schakelen met deze nieuwe FM transmitter”, zegt Robert de Vries, Sales & Marketing Manager bij Kensington. “Hoewel het een klein apparaatje is, speelt het geluid door de gebruikte superieure technologie heel helder. Hij vindt de beste stations sneller dan ieder andere transmitter op de markt.”

De FM transmitter gebruikt gepatenteerde ClearFM™-technologie van Aerielle om statische ruis te verminderen en de geluidskwaliteit te vergroten. Het werkt met alle full-size clickwheel iPods, inclusief de iPod nano. De glanzende zwarte behuizing zorgt dat hij past bij de laatste modellen.

Kensington’s QuickSeek™ Portable FM Transmitter wordt verkocht voor 89,99 euro en is verkrijgbaar via o.a. Dixons en Media Markt.

BERICHT VOOR DE REDACTIE

Over Kensington
Kensington is wereldwijd marktleider op het gebied van mobiele computeroplossingen. In ieder product is innovatie, creativiteit en betrouwbaarheid terug te vinden, varierend van voedingsadapters voor mobiele apparatuur tot notebookbeveiliging en van iPod-accessoires tot ergnomische notebooktassen. Kensington biedt meer dan 300 praktische en eenvoudig te gebruiken accessoires voor gebruik op kantoor, thuis en onderweg.

Het hoofdkantoor van Kensington Europe is gevestigd in Aylesbury, Engeland. Het Benelux kantoor bevindt zich in Houten. Kensington Computer Products Group is de technologische divisie van ACCO Brands, Inc. Bezoek voor meer informatie de Kensington website: www.kensington.com.

Voor meer informatie, fotomateriaal of test exemplaren kunt u contact opnemen Ilona de Bok van LEWIS, het IT PR bureau:
Tel: + 31 (0) 40 235 46 00 Fax: + 31 (0) 40 235 46 01
E-mail: ilonadb@lewispr.com Web: www.lewispr.com

Voor meer informatie over Kensington kunt u contact opnemen met Julie Vrij van Kensington:
Tel: + 31 (0) 30 634 60 55
E-mail: julie.vrij@kensington.com

Verstreken tijd: 19 jaar en 15 dagen
Kensington contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Zscaler
Logo Pegasystems
Logo Reverse IT
Logo Zscaler
Logo Vertiv
Logo NTT DATA
Logo IG&H
Logo DataCore Software
Logo Proofpoint
Logo Conclusion
Logo Pegasystems
Logo Descartes
Logo Trend Micro
Logo ManpowerGroup
Logo Dynamic People
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103719 persberichten
7033 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17442 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.deepr.nlwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl