ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.deepr.nl
INFLUX PRwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (21 jaar en 87 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: TEAM LEWIS

Sneller op de hoogte van het nieuws via ilse zoekmachine

ilse verbetert actualiteit zoekresultaten

Amsterdam, 22 maart 2005 – ilse media heeft de techniek achter de actualiteitenindex van haar zoekmachine ilse vernieuwd. De actualiteitenindex zorgt voor de meest optimale en actuele zoekresultaten uit de belangrijkste nieuwsbronnen op het Nederlandse internet. De bezoeker van de zoekmachine kan dankzij deze functionaliteit bij ilse het snelst het meest actuele nieuws vinden en doorzoeken.

De frequentie en de manier waarop ilse de nieuwsbronnen ophaalt en doorzoekt is uniek, waardoor Nederlands- en ander nieuws bij ilse het snelst te vinden is. Door de techniek van een nieuwsfetcher beter te koppelen aan Nederlandse nieuwsbronnen kan ilse efficiënter en sneller actuele berichten opsporen in diverse Nederlandse nieuwsbronnen, zoals Elsevier, NOS, Telegraaf, NU en Sp!ts.

De nieuwe techniek zorgt ervoor dat ilse elk uur haar nieuwsbronnen ververst. ilse bezoekers die zoeken op een actueel item krijgen op deze manier de meest optimale zoekresultaten gepresenteerd uit de toonaangevende nieuwssites. Andere zoekmachines doen gemiddeld anderhalve dag over het verversen van de actualiteitenindex. Daarbij geeft ilse de Nederlandse internetter actuele zoekresultaten van Nederlands nieuws, terwijl andere zoekmachines de Nederlandse nieuwsbronnen niet of nauwelijks monitoren.

“We zien dat gebruikers van onze zoekmachine zeer frequent zoeken op actuele onderwerpen. Het continu doorzoekbaar maken van het laatste nieuws is vooral gewenst bij belangrijke Nederlandse nieuwsitems, zoals de aanslag op Theo van Gogh en komende zomer de geboorte van het tweede kind van Maxima en Willem-Alexander, en internationaal nieuws als de Tsunami in Azië”, aldus Nils Rooijmans. “Met een zeer actuele index komen we tegemoet aan de wens van onze bezoekers om nieuwsberichten over actuele internationale, maar zeker ook over nationale onderwerpen snel te kunnen vinden.”

BERICHT VOOR DE REDACTIE
 
Over ilse media groep
ilse media is actief sinds 1995 en is sindsdien uitgegroeid tot de grootste internetuitgever van Nederland. Met een rijk portfolio van websites, waaronder ilse.nl, startpagina.nl, NU.nl, overzicht.nl, download.nl en web-log.nl bereikt ilse media meer dan 60% van alle internetters in Nederland. De jeugd- en jongerenwebsites kaboem.nl en cu2.nl zijn onderdeel van ilse media dochter newrulez. Samen genereren ilse media en newrulez 500 miljoen pageviews per maand op het internet.
 
Naast haar online activiteiten is ilse media uitgever van de welke informatiegidsen. Deze uitgaven en de website www.welke.nl, helpen de consument bij het maken van grote aankoopbeslissingen. ilse media is een onderdeel van Sanoma Uitgevers, uitgever van 62 magazines in Nederland.
 
Voor meer informatie over de ilse media groep kunt u terecht op www.ilsemedia.nl

Voor meer persinformatie:
 
Voor algemene vragen:
Paul Molenaar, algemeen directeur ilse media
T: +31 (0)20 840 45 00
E: pers@ilsemedia.nl

Voor technische vragen:
Nils Rooijmans, applicatie architect ilse search engine team
T: +31 (0)20 840 45 00
E: pers@ilsemedia.nl


Verstreken tijd: 21 jaar en 87 dagen
ilse media gro.. contact  

+31 (0) 20 840 45 00
www.ilse.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Databricks
Logo SAS Nederland
Logo EPAM Systems
Logo Trend Micro
Logo ManageEngine
Logo ilionx
Logo Kraken
Logo Zscaler
Logo Pegasystems
Logo Reverse IT
Logo Zscaler
Logo Vertiv
Logo NTT DATA
Logo IG&H
Logo DataCore Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103727 persberichten
7033 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17464 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.deepr.nlwww.deepr.nlwww.deepr.nl